چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۴:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
جهش تولید در کروز محقق می شود
۱۴:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۴/۲۹
اجاره خودرو
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس:

جهش تولید در کروز محقق می شود

نماینده مردم سیرجان و برسیر در مجلس شورای اسلامی گفت: لازمه تحقق شعار جهش تولید پشتکار، تلاش مجدانه و روحیه جهادی در کار است که در کروز قابل رویت است.

به گزارش پرشین خودرو، شهباز حسن پور بیگلری نماینده مردم سیرجان و برسیر در مجلس شورای اسلامی از سایت شماره 2 شرکت صنایع تولیدی کروز بازدید کرد و مدیران مربوطه از خطوط تولید، مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی توضیحاتی برای وی ارائه دادند.

شهباز حسن پور بیگلری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس پس از بازدید شرکت قطعه سازی کروز گفت: شادابی و نشاط در پرسنل این شرکت قطعه سازی ملاحظه شد که بسیار ارزشمند است.

 نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: نگاهمان باید به توانمندی های داخل باشد و در سال جهش تولید باید تولید کنندگان مورد حمایت قرار گیرند.

وی افزود: در واقع لازمه تحقق شعار جهش تولید، پشتکار، تلاش مجدانه و روحیه جهادی در کار است که در کروز قابل رویت است و در شرایط کنونی کشور با تمام توان در راستای عملی شدن این جهش گام برمی دارد.

حسن پور ضمن ابراز خرسندی از این بازدید گفت: عمکلرد موفق کروز در داخلی سازی قطعات خودرو را نمی توان نادیده گرفت و با وجود روحیه بسیار شاداب پرسنل، روند و میزان تولید این بنگاه اقتصادی افزایش می یابد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!