پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۱۸ | ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
مدرنترین نمایندگی مجاز مدیران خودرو افتتاح شد +عکس
۱۲:۱۸ | ۱۳۹۹/۰۴/۳۰
گرندکس
/گزارش خبری/

مدرنترین نمایندگی مجاز مدیران خودرو افتتاح شد +عکس

شرکت مدیران خودرو که به عنوان یک شرکت موفق در بحث توسعه شبکه نمایندگی های خود در بحث فروش و خدمات پس از فروش شناخته می شود، نمایندگی این شرکت در محل تلاقی 3 استان مهم کشور را افتتاح کرد.

به گزارش پرشین خودرو، در سالهای اخیر با توجه به توسعه برند و محصولات خود اقدامات گسترده ای را در این راستا انجام داده و طرح ارتقاء نمایندگی ها صورت گرفته است که همواره مورد توجه بوده و حس مثبتی را به مخاطب خود القاء می کند.

 

افتتاح مدرنترین نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرواما آنچه اکنون به آن پرداخته می شود، نکته ای جالب دارد و آن افتتاح یک نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش با طراحی، فضا و امکانات عالی بر طبق استانداردهای شرکت مدیران خودرو در شهر بروجن با کد 278 است.

 

افتتاح مدرنترین نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودروبه جرات میتوان گفت مدرنترین نمایندگی شرکت مدیران خودرو در شهر بروجن ، استان چهارمحال بختیاری در فضایی به مساحت بیش از 2700 متر مربع احداث شده که کامل ترین امکانات و تجهیزات استاندارد تعمیرگاهی و فضای لوکس و دلنشین فروش را مطابق با استانداردهای شرکت داراست.

 

افتتاح مدرنترین نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرونمایندگی اعتمادی ( 278)، سابقه درخشان و بلند مدتی را در همکاری با مجموعه مدیران خودرو از سال 1389، به مدت یک دهه دارد.

 

افتتاح مدرنترین نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودروبا توجه به استقبال بالا از محصولات مدیران خودرو در سال های اخیر چه در شهرهای بزرگ و چه در شهرهای کوچک و افزایش تعداد و تنوع محصولات، مدیریت قوی و تلاش و کوشش برای پایداری در زمان تحریم ها و تهیه برنامه های توسعه با تمام مشکلات موجود و نگاه به آینده، مجموعه نمایندگان این برند را تشویق به ارائه خدمات بهتر و مناسب تر نموده است که می توان به نمایندگی اعتمادی ( کد 278 ) در شهر بروجن اشاره کرد.

نمایندگی 278 اعتمادی در شهر بروجن ،در یکی از پر ترددترین مسیرهای مواصلاتی کشور که استان های خوزستان و چهارمحال و بختیاری را به استان اصفهان متصل می نماید واقع شده است.

 

افتتاح مدرنترین نمایندگی مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرونمایندگی 278 را میتوان سمبلی از برنامه ارتقاء شرکت مدیران خودرو برای آینده و گسترش و ارتقاء شبکه فروش و خدمات آن دانست که با تعاملی درست و سازنده شکل گرفته است.

افتتاح این نمایندگی حاصل زحمات شبکه نمایندگی های شرکت مدیران خودرو و نماینده محترم 278 بروجن اعتمادی است که نشان از آینده ای پر امید و مستمر دارد.
 

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!