پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۱۸ | ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
قرعه کشی طرح مشارکت در تولید سایپا، 4مرداد برگزار می شود
۱۰:۱۸ | ۱۳۹۹/۰۵/۰۳
گرندکس
برنامه پیش فروش 4 محصول سایپا با سود مشارکت در سرمایه گذاری؛

قرعه کشی طرح مشارکت در تولید سایپا، 4مرداد برگزار می شود

چهار مردادماه جاری قرعه کشی طرح مشارکت در تولید محصولات سایپا انجام خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، قائم مقام مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش گفت: پس از انجام قرعه کشی طرح مشارکت در تولید در روز شنبه، چهارم مردادماه، طرح جدید عرضه محصولات این گروه خودروسازی آغاز خواهد شد.

مجید باقری ادامه داد: این طرح نیز مانند عرضه قبلی، به شکل مشارکت در تولید با موعد تحویل در سال آینده خواهد بود و به مبلغ پیش پرداختی مشتریان، سود مشارکت تعلق خواهد گرفت.

وی اظهار کرد: پس از عرضه شاهین، کوییک.اس و ساینا.اس در طرح های پیشین، خودروهای کوییک معمولی و کوییک.آر(دو رنگ) و دو مدل از وانت سایپا 151 در این طرح فروش عرضه خواهند شد.

 

مجید باقری


قائم مقام مدیرعامل سایپا افزود: قرعه کشی طرح مشارکت در تولید جاری سایپا، صبح روز شنبه با حضور نمایندگانی از نهادهای ذی ربط و رسانه های همگانی برگزار می شود و یک روز پس از آن نیز، طرح جدید را آغاز خواهیم کرد.

باقری در پایان با اشاره به تلاش خودروسازان برای تنوع بخشی و تداوم طرح های فروش، گفت: خودروسازان در کنار مردم هستند و به پشتوانه افزایش و استمرار تولید، عرضه های مستمر را در دستور کار قرار داده اند تا به سمت کاهش و حذف نقش واسطه ها در بازار حرکت کنیم.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!