دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
ارائه وام دوچرخه توسط شهرداری به کجا رسید؟
۱۰:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۵/۰۴
گرندکس

ارائه وام دوچرخه توسط شهرداری به کجا رسید؟

مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری تهران درباره سرانجام وام دوچرخه توسط شهرداری و دلایل تأخیر در اجرای این کار توضیحاتی داد.

به گزارش پرشین خودرو، یعقوب آزاده‌دل مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، درباره سرانجام ارائه وام دوچرخه توسط شهرداری تهران اظهار داشت: ارائه وام دوچرخه دارای فرآیندهای خاصی است که هنوز در حال طی کردن این فرآیند هستیم.

وی افزود: هر چند که ارائه وام دوچرخه نهایی شده است ولی به دلیل شرایط اقتصادی و افزایش قیمت دوچرخه، فروشندگان دوچرخه دارای مشکلاتی جهت تأمین دوچرخه‌های مورد نیاز شده‌اند.


مدیر واحد توسعه سیستم‌های حمل و نقل پاک شهرداری تهران ادامه داد: بالا بودن نرخ تعرفه گمرکی واردات دوچرخه و مشکلات اقتصادی فروشندگان دوچرخه دو علت عمده تأخیر در ارائه وام دوچرخه توسط شهرداری تهران بوده است ولی با این وجود سعی می‌کنیم که این موضوع را دنبال کنیم.

 

وام دوچرخه

آزاده‌دل اعلام کرد: به دنبال راهکارهایی هستیم تا بتوانیم مشارکت بانک‌ها و فروشندگان دوچرخه را جهت ارائه وام دوچرخه جلب کنیم.

وی تصریح کرد: موضوع وام دوچرخه منتفی نشده است و شهرداری همچنان پیگیر این موضوع است.

معاونان سابق حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از جمله محسن پورسیدآقایی و یوسف حجت طی دو سال گذشته وعده ارائه وام دوچرخه به برخی از شهروندان تهرانی از جمله کارمندان و اهالی رسانه‌ داده بودند، همچنین سال گذشته معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرد خبرنگاران در صورت حذف درخواست طرح ترافیک از کارت بلیت رایگان اتوبوس و مترو و وام دوچرخه برخوردار خواهند شد.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!