چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۶ | ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
سهم 47درصدی زامیاد از خودروهای تجاری کشور
۱۰:۰۶ | ۱۳۹۹/۰۵/۰۵
گرندکس
در بازدید مدیرعامل گروه سایپا از خطوط تولید زامیاد مطرح شد:

سهم 47درصدی زامیاد از خودروهای تجاری کشور

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در بازدید از خطوط و سالن های تولید شركت زامیاد بر تداوم عملكرد مناسب شركت زامیاد در سال جاری به منظور دستیابی و تحقق شعار "جهش تولید" تاكید كرد.

به گزارش پرشین خودرو، سید جواد سلیمانی در این بازدید با اشاره به عملكرد مناسب شركت زامیاد در سال گذشته و سه ماهه ابتدایی سال جاری، خاطرنشان كرد: این شركت به عنوان بزرگترین خودروساز تجاری گروه سایپا با بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و نیز دارا بودن سال ها تجربه در تولید ساخت خودروهای با استحكام و توانایی حمل بار مناسب، دارای جایگاهی ویژه در برنامه كلان گروه خودروسازی سایپا در حوزه خودروهای كار است.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا ادامه داد: فرآیند تولید و اجرای پروژه های متنوع توسعه ای و زیرساختی در این شرکت رشد قابل توجهی یافته است و امیدوار به تداوم این روند هستیم.

وی افزایش تولید و توسعه سبد محصولات گروه سایپا را از اولویت های این گروه در سال" جهش تولید" بیان کرد و گفت: باید با استفاده صحیح از امکانات و سرمایه های موجود، به سمت تولید بهره ور حرکت کرده و همزمان، با توسعه سبد محصولات به عنوان یکی از برنامه های استراتژیک و مهم در مجموعه گروه سایپا، خود را در مسیر سودآوری قرار دهیم.

 در این بازدید همچنین، بهروز غفاری مدیرعامل شرکت زامیاد ضمن اشاره به روند افزایش تولید این شرکت اظهار داشت: سیر صعودی تولید به همراه حفظ و ارتقاء کیفیت یکی از مهمترین اهداف فعلی زامیاد به شمار می رود و این امر با همکاری و اجماع تمامی شرکت‌های زنجیره تامین گروه خودروسازی سایپا، در حال انجام است.

وی در ادامه از كسب بیش از نیمی از سهم بازار خودروهای تجاری سبك كشور توسط شركت زامیاد خبر داد و یادآور شد: این شرکت در سال گذشته، ضمن افزایش 43 درصدی تولید نسبت به سال 97 و کسب 51 درصد از سهم بازار خودروهای تجاری سبك و متناسب با آن سهم 47 درصدی از کل بازار خودروهای تجاری کشور، توانست رتبه نخست تولید را در این بخش حفظ کرده و همچنین رکورد تولید سال های اخیر خود را نیز بشکند.

گفتنی است شركت زامیاد در سه ماهه ابتدایی "سال جهش تولید" توانسته است تولید انواع محصولات خود را نسبت به مدت مشابه سال گذشته 14 درصد افزایش دهد.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!