چهارشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۰:۳۷ | ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
تحقق 93 درصد از هدفگذاری با تولید 802 تن انواع محصولات
۱۰:۳۷ | ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
اجاره خودرو
در بازدید مدیرعامل سایپا از فنرسازی زر اعلام شد؛

تحقق 93 درصد از هدفگذاری با تولید 802 تن انواع محصولات

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از خط تولید شرکت فنرسازی زر در تهران بازدید کرد و برنامه‌های این شرکت برای افزایش تولید و تحقق جهش تولید را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش پرشین خودرو، در بازدید سید جواد سلیمانی از فنرسازی زر، مدیرعامل این شرکت گزارشی از موفقیت های این شرکت در زمینه های مختلف عملیاتی ارائه کرد و گفت: شرکت فنرسازی زر موفق شد با تولید ۸۰۲ تن انواع محصولات در تیرماه ۹۹ بیش از ۹۳ درصد هدفگذاری تولید خود در چهارماه نخست سال را محقق کند.

بیت الله رضائی افزود: در سال جهش تولید و باوجود شرایط سخت ناشی از شیوع ویروس کرونا، با تلاش کارکنان این شرکت موفق شدیم تداوم و افزایش تولید را محقق کرده و به اهداف و هدفگذاری های سالانه تولیدی دست پیدا کنیم.

 رضایی ادامه داد: شرکت فنرسازی زر از ابتدای سال ۹۹ تا پایان تیرماه موفق به تولید ۱۹۹۰ تن تولید انواع فنرهای تخت و پارابولیک شده که این آمار نسبت به زمان مشابه سال گذشته ۳۶ درصد افزایش داشته است.

وی افزود: این روند با برنامه ریزی یکپارچه و تامین به موقع مواد اولیه و متعلقات تا پایان سال ادامه خواهد داشت تا با افزایش عملکرد و ثبت آمارهای افزایشی، تحقق واقعی جهش تولید را در شرکت فنرسازی زر شاهد باشیم.

گفتنی است، شرکت فنرسازی زر یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا است که در سه سایت تهران، گلپایگان و زاهدان در زمینه تولید انواع فنرهای خودروهای سنگین، تجاری، سبک و حوزه ریلی فعالیت دارد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!