سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
معرفی فناوری کیسه هوای سرنشینان عقب مرسدس بنز S کلاس
۱۴:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۵/۰۶
گرندکس
/گزارش خبری/

معرفی فناوری کیسه هوای سرنشینان عقب مرسدس بنز S کلاس

پیش از معرفی رسمی نسل جدید S کلاس، اکنون «مرسدس بنز» از فناوری جدید کیسه هوای سرنشینان عقب رونمایی کرده است.

به گزارش پرشین خودرو به نقل از اسب بخار، پس از رونمایی از کابین پیشرفته S کلاس ۲۰۲۱، اکنون مرسدس بنز فناوری جدید کیسه هوا برای سرنشینان عقب را نیز معرفی کرده است. به گفته مرسدس بنز، نسل جدید S کلاس اولین خودرویی خواهد بود که از فناوری کیسه هوای سرنشینان عقب بهره می برد. این سیستم برای محافظت از سرنشینان عقب هنگام تصادف از جلو طراحی شده است.

 این تنها سیستم ایمنی فناورانه مرسدس بنز S کلاس جدید نیست؛ در سیستم Pre-Safe خودرو از ویژگی جدید تصادف از کنار استفاده شده که با پیش بینی حادثه، با همکاری فناوری E-Active Body Control، ارتفاع خودرو را افزایش می دهد. افزون بر این، پیش از وقوع حادثه با استفاده از بالشتک های موجود در صندلی ها، سرنشین جلو به سمت قسمت میانی خودرو هدایت می شود تا از آسیب بیش تر به سرنشین کناری جلوگیری شود.

 مرسدس بنز در تاریخ ۲۹ جولای جلسه آنلاینی را برگزار خواهد کرد که در آن به بررسی ویژگی های نوآورانه S کلاس جدید می پردازد. پیش از معرفی رسمی خودرو، جلسه دیگری در تاریخ ۱۲ آگوست برگزار می شود. در اولین جلسه آنلاین رسمی مرسدس بنز به بررسی کابین خودرو و پنج نمایشگر موجود در آن پرداخته شد.

 با وجود این که هنوز تصاویر رسمی از مرسدس بنز S کلاس منتشر نشده است، اما پیش از این عکس های جاسوسی و بدون پوشش این خودرو منتشر شده بود. همان طور که گفته شد، مرسدس بنز S کلاس جدید در تاریخ ۲ سپتامبر به صورت رسمی رونمایی می شود.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!