دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۹ | ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
آغاز تحویل خودروهای طرح فروش فوق العاده سایپا
۱۱:۲۹ | ۱۳۹۹/۰۵/۰۹
گرندکس
تعهدات 18 محصول سایپا تا پایان تابستان صفر می شود؛

آغاز تحویل خودروهای طرح فروش فوق العاده سایپا

قائم مقام مدیرعامل سایپا در امور فروش و خدمات پس از فروش از آغاز تحویل خودروهای عرضه شده در طرح فروش فوق العاده محصولات این گروه خودروسازی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، مجید باقری اظهار داشت: تمام خودروهای عرضه شده در طرح فروش فوق العاده سایپا، در زمان مقرری که در قراردادهای اولیه ذکر شده، تحویل مشتریان خواهد شد.

به گفته وی، در طرح فروش مذکور، 10 هزار دستگاه انواع محصولات سایپا با موعد تحویل 90 روز پس از تکمیل پرونده عرضه شد که تحویل خودروهای مشتریان آغاز شده و قبل از پایان شهریورماه به اتمام خواهد رسید.

باقری ادامه داد: مشکلات ناشی از تحریم ها و در ادامه شیوع ویروس کرونا با تلاش تیم مدیریتی سایپا برطرف شده و براساس روند رو به رشد تولید، این اطمینان خاطر را به مشتریان می دهیم که خودروهای ثبت نامی خود را در زمان مقرر دریافت خواهند کرد.

 وی افزود: تعهدات معوق با روند قابل قبولی در سایپا رو به کاهش است؛ به شکلی که در 18 محصول تا پایان شهریورماه صفر خواهد شد.

قائم مقام مدیرعامل سایپا اظهار کرد: وقتی که مشتریان اطمینان داشته باشند، خودروهای خود را در زمان مقرر دریافت خواهند کرد، قطعا این موضوع تاثیر زیادی در عدم مراجعه به بازار آزاد و واسطه ها خواهد داشت و از این طریق آرامش به بازار خودرو باز خواهد گشت.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!