دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۵:۵۰ | ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
احداث پیست اتومبیل‌رانی در باند فرودگاه قلعه مرغی
۱۵:۵۰ | ۱۳۹۹/۰۵/۱۲
اجاره خودرو

احداث پیست اتومبیل‌رانی در باند فرودگاه قلعه مرغی

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران از احداث پیست اتومبیل‌رانی و موتورسواری بر روی باند فرودگاه قلعه مرغی خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، امیر محسنی در حاشیه امضای تفاهم نامه همکاری با فدراسیون اتومبیل‌رانی و موتورسواری با بیان اینکه سالانه حدود ۳ میلیون نفر از شهروندان با سازمان ورزش شهرداری تهران در ارتباط هستند، گفت: در طول یک سال یک میلیون و ۲۵۰ هزار نوجوان و جوان تهرانی در ۸۰ رشته ورزشی ارائه شده توسط شهرداری تهران مسابقه برگزار می‌کنند.


وی با بیان اینکه این سازمان متولی ورزش همگانی و شهروندی است، یادآور شد: ما آماده استعدادیابی برای ۵۱ فدراسیون ورزشی هستیم اما مهم شناسایی استعدادها و بهره‌مندی از آنها توسط فدراسیون ها در سطح جهانی است.


وی با اشاره به یادگیری مهارت رانندگی تصریح کرد: متاسفانه آمار تلفات رانندگی در کشور ما بسیار بالاست، پس باید فضای خوبی را فراهم کنیم تا مهارت رانندگان ما در سطح خیابان ها، معابر و جاده ها افزایش یابد.

 

پیست اتومبیل‌رانیمحسنی با اشاره به اتمام طراحی ۴ دهکده ورزش در پایتخت افزود: سایت سرخه حصار و ۵۰ هکتار زمین در قلعه مرغی که در دهه ۴۰ بر روی باند فرودگاه، مسابقات اتومبیل‌رانی در آنجا برگزار می‌شد، برای ایجاد سایت اتومبیل رانی و موتورسواری در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران با ابراز امیدواری از تبدیل این تفاهم نامه به چندین قرارداد خاطرنشان کرد: بدین صورت اساس ورزش شهروندی منقطع نشده و این طرح در سال‌های آینده ادامه دار خواهد شد.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!