جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
فرقی بین تخلف راننده خودرو لاکچری و غیرلاکچری نیست
۱۲:۳۶ | ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
اجاره خودرو

فرقی بین تخلف راننده خودرو لاکچری و غیرلاکچری نیست

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: پلیس در صورت رؤیت هرگونه تخلفی با آن برخورد می‌کند و برایش فرقی نمی‌کند راننده یک خودروی لاکچری یا غیرلاکچری مرتکب تخلف شده باشد.

به گزارش پرشین خودرو، سردار محمد حسین حمیدی، درباره برخورد پلیس راهور با تخلفات خودروهای لاکچری در پایتخت اظهار کرد: پلیس در صورت رؤیت هرگونه تخلفی با آن برخورد می‌کند و برایش فرقی نمی‌کند راننده یک خودروی لاکچری یا غیرلاکچری مرتکب تخلف شده باشد.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ با بیان اینکه خط قرمز پلیس راهور، تخلفات حادثه‌ساز است، گفت: هیچگونه مماشاتی با این موضوع (برخورد با تخلفات حادثه‌ساز) نداریم.

 

سردار محمد حسین حمیدی


وی با بیان اینکه آمار تخلفات خودروهای لاکچری فراوانی زیادی ندارد، تصریح کرد: در هر شبانه‌روز در نقاط مختلف شهر تهران با تخلفات خودروهای لاکچری نیز برخورد می‌کنیم و البته شاید بتوان گفت که با توجه به برخورد پلیس با تخلفات اینگونه خودروها، شاهد کاهش تخلفات خودروهای لاکچری نیز هستیم.

این مقام انتظامی متذکر شد: تمام طرحهای پلیس راهور تهران بزرگ، ادامه‌دار است مگر اینکه موضوع آن از بین برود یعنی به طور مثال بگوییم دیگر موتورسیکلتی وجود ندارد لذا طرحهای برخورد با تخلفات موتورسیکلت نیز جمع‌آوری شده است.

حمیدی یادآور شد: طرحهای پلیس راهور تهران بزرگ در بازه‌های مشخص شاید قوی‌تر اجرا شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!