پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۷:۰۶ | ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
واردکنندگان لاستیک ملزم به ثبت قیمت در سامانه 124 هستند
۱۷:۰۶ | ۱۳۹۹/۰۵/۱۳
گرندکس
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان:

واردکنندگان لاستیک ملزم به ثبت قیمت در سامانه 124 هستند

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه ای اعلام کرد: از این پس واردکنندگان انواع لاستیک سبک و سنگین قبل از عرضه به بازار باید قیمت تمامی محصولات‌ را در سامانه ۱۲۴ ثبت کنند.

به گزارش پرشین خودرو، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به ضرورت اعلام قیمت انواع تایرهای وارداتی شرکتهای واردکننده تایر در سامانه www.124.ir و در راستای کنترل، نظارت و مدیریت بازار عرضه این محصولات و جلوگیری از سو استفاده برخی افراد فرصت طلب ، ضمن تاکید بر لزوم رعایت ضوابط قیمتگذاری کالاهای وارداتی هیات تعیین و تثبیت قیمتها و سود مجاز مندرج در پورتال این سازمان به نشانی CPPO.mimt.gov.ir ، تمامی واردکنندگان انواع تایر، موظف هستند قیمت مصرف کننده محصولات خود را در سامانه 124 بارگذاری نمایند.

 

واردات لاستیک

 

همچنین تأکید شده است: از آنجایی که انواع لاستیک خودرو اعم از سنگین و سبک در زمره کالاهای اولویت دار و مشمول قوانین تعزیری شامل احتکار، گرانفروشی، اختفاء، امتناع از عرضه کالا و .... قرار داشته ، لذا در صورت مواجهه ناظران و بازرسان با تخلفات مزبور، مطابق با قانون و مقررات جاری مراتب قابل پیگرد و برخورد قانونی توسط دستگاههای نظارتی است.

در پایان یادآور شد: ستاد خبری این سازمان با شماره ۱۲۴ در سراسر کشور آمادگی دارد تا ضمن دریافت گزارش‌ها، شکایات و پیشنهادهای مردمی نسبت به رسیدگی به آنها در کوتاه‌ترین زمان ممکن اقدام کند.

اجاره ماشین عروس
اجاره خودرو
نظر بینندگان
!
!
!