جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
استانداری تهران قدردان تلاش های ایران خودرو در مقابله با کرونا
۱۳:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۵/۱۵
اجاره خودرو
معاون استاندار تهران مطرح کرد:

استانداری تهران قدردان تلاش های ایران خودرو در مقابله با کرونا

معاون استاندار تهران در دیدار با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو،‌ از تلاش های این خودروساز در مقابله با شیوع بیماری کرونا قدردانی کرد و گفت: ایجاد امنیت در خانواده های کارکنان و برقراری محیط امن کار در خطوط تولید اقدام بزرگی است.

به گزارش پرشین خودرو، حمیدرضا گودرزی، با بیان این مطلب اضافه کرد: ایران خودرو در شرایطی که بدخواهان ملت به دنبال ایجاد اختلال در روند تولید بودند، توانست به بهترین شکل مدیریت کرده و تولید را بدون وقفه ادامه دهد.

وی تصریح کرد:‌ استانداری تهران از تامین و تولید ماسک و اقلام بهداشتی توسط ایران خودرو حمایت می کند.

در این نشست معاون توسعه منابع انسانی ایران خودرو نیز در گزارشی، اقدامات،‌ دستاوردها و برنامه های این خودروساز برای پیشگیری از شیوع بیماری در میان کارکنان و خانواده آنان را تشریح کرد.

محمد گلچین راد گفت: اقدامات و نظارت های مستمری بر سلامت کارکنان در محیط کار و همچنین خانواده آنان صورت می گیرد. اطلاع رسانی های متعددی با توجه به متغیر بودن شرایط و علایم بیماری صورت گرفته و همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: سلامت کارکنان از زمان استفاده از سرویس های ایاب و ذهاب و ورود به شرکت، تا زمان اتمام کار و خروج در تمامی مبادی ورودی و خروجی، محل کار و سرویس های ایاب و ذهاب پایش می شود. امکان تست و تشخیص بیماری برای افرادی که دارای علامت هستند نیز فراهم شده است.

گلچین راد با بیان این که پروتکل های بهداشتی در 60 شرکت تابعه ایران خودرو نیز جاری است، اظهار کرد: در حوزه مشتریان و نمایندگی ها نیز پروتکل ها ابلاغ شده و درحال اجرا است. اولویت شرکت ایساکو نیز ارایه غیرحضوری خدمات است.

وی افزود: در حوزه مسوولیت های اجتماعی نیز اقدامات موثری انجام داده ایم. کمک به کادر درمان از طریق واگذاری آمبولانس و اقلام بهداشتی و حفاظتی بخشی از این اقدامات است.

گلچین راد، ایجاد آرامش روانی در میان کارکنان و خانواده ها را از دستاوردهای اقدامات برشمرد و گفت: ما ثابت کردیم که محیط کاری در ایران خودرو از جامعه امن تر و کم ریسک تر است. تعداد کم ابتلا به بیماری نسبت به جمعیت، نشان دهنده موفقیت در اجرای طرح های پیشگیرانه بوده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!