جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
هواپیمای فلایت چک را 2 میلیون یورو ارزان‌تر خریدیم
۱۵:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۵/۱۹
اجاره خودرو
رئیس سابق سازمان هواپیمایی:

هواپیمای فلایت چک را 2 میلیون یورو ارزان‌تر خریدیم

رئیس سابق سازمان هواپیمایی با بیان اینکه هواپیمای فلایت چک را 2 میلیون یورو ارزان‌تر از قرارداد اول خریدیم، گفت: هیچ وابستگی به تفکرات و اندیشه‌های فکری مختلف ندارم.

به گزارش پرشین خودرو، مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان هواپیمایی کشوری امروز با حضور وزیر راه و شهرسازی، مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی، مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و جمعی دیگر از دست اندرکاران صنعت برگزار شد.

در این مراسم علی عابدزاده اظهار داشت: کسانی که من را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در 40 سال اخیر می‌شناسند می‌دانند هیچ وابستگی سیاسی به تفکرات و اندیشه‌های فکری ندارم و نگاهم به ولایت و دینم است.


وی ادامه داد: به وزیر سابق راه و شهرسازی (آخوندی) یک تشکر بدهکارم که این فرصت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به من داد و راهنمایی کرد چگونه یک نظام هماهنگ فکری در صنعت ایجاد کنیم.

 

هواپیمای فلایت چک

وی با بیان این که واپس‌گرایان در سازمان هواپیمایی کارشکنی می‌کردند گفت: به خاطر از هم گسستگی مدیریتی واپس‌گرایان همیشه در صنعت موفق هستند اما من با توکل به خدا توانستم آرامش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به سازمان بیاورم.

رئیس سابق سازمان هواپیمایی گفت: واپس‌گرایان همه نقاط قوت صنعت را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تحریف می‌کنند و به قلم مسؤولان کشور به این ور و آن ور می‌دهند. ما این افراد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ شناسایی کردیم و از خود دور کردیم.

وی افزود: در جریان هواپیمایی فلایت چک هیچ کس دخیل نبود، نه آقای مهابادی، نه آقای امیرمکری. فلایت چک را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ من خریدم،‌گفتند فلایت چک را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گران خریده است در حالی که توافق ما 11.9 میلیون یورو بود، اما آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ 9.9 میلیون یورو خریدیم. اما امروز کسی که هویت نامشخص دارد یک هواپیمای آموزشی را معرفی می‌کند و می‌گوید فلایت چک را گران خریده است.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!