یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۰۴ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
35000 خودرو در تعطیلات تابستانی تجاری سازی می شود
۱۶:۰۴ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۰
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو:

35000 خودرو در تعطیلات تابستانی تجاری سازی می شود

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: با حمایت وزارت صمت، گمرک و همکاری زنجیره تامین در هفته آینده و هم زمان با تعطیلات تابستانی این خودرو سازی، تکمیل و تجاری سازی 35 هزار دستگاه از خودرو های دارای کسری دردستور کار قرار دارد.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی، با بیان این مطلب و با رد شائبه احتکار خودرو در پارکینگ این خودروسازی گفت: طی دو سال گذشته برخی از افراد به ویژه در فضای مجازی احتکار خودرو توسط خودرو ساز را طرح کرده اند که این موضوع صحت ندارد.

وی با اشاره به تحریم های صنعت خودرو، تصریح کرد: دو سالی که تحریم های ظالمانه علیه صنعت خودرو اعمال شده، برای جلوگیری از هدر رفت ظرفیت های تولید و توان نیروی انسانی، با وجود کسری برخی قطعات، تولیدرا متوقف نکرده ایم. برخی از قطعات های های تک و الکترونیکی به دلیل مشکلات ارزی با تاخیر از گمرک ترخیص شدو دراین مقطع برای استفاده حداکثری از ظرفیت های تولید و زمان، ناچاریم خودروها را با وجود کسری قطعات تولید کنیم.

 

خط تولید دنا


مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه این خودروها پس از روند مراحل تولید به کف کارخانه منتقل می شوند و پس از ترخیص قطعات مورد نیاز، دراولین فرصت تکمیل وبه مشتریان تحویل داده می شود تاکید کرد: این اقدام موجب می شود تا سرعت تجاری سازی و تکمیل خودروها نیز افزایش یافته و متعاقب آن تیراژ تولید حفظ شده و تعهداتمان در قبال مشتریان هرچه بهتر و سریع تر محقق شود. زیرا اگر تولید خودرو تا زمان تامین قطعات متوقف شود، روند تولید محصولات به شکل قابل توجهی کاهش می یابد.

وی خاطرنشان کرد: چنانچه خودرویی با تاخیر به دست مشتریان برسد ، خودروساز بابت تاخیر در تحقق معوقات خود، جریمه تاخیر نیز می پردازد. بنابراین زیان نگهداری خودرو در وهله اول متوجه خودروساز است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!