یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۰ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
امضای تفاهم‌نامه همكاری مشترك سایپا و بانك تجارت
۱۰:۳۰ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۳
اجاره خودرو
معاون مالی گروه سایپا خبر داد:

امضای تفاهم‌نامه همكاری مشترك سایپا و بانك تجارت

معاون مالی گروه خودروسازی سایپا از امضای تفاهم‌نامه همكاری مشترك با بانك تجارت خبرداد و گفت: این تفاهم‌نامه با هدف تزریق نقدینگی به خطوط تولید و كمك به صنایع قطعه‌سازی منعقد شده است.

به گزارش پرشین خودرو، محمد اسماعیلی‌فر گفت: این تفاهم‌نامه با هدف حمایت از جریان تولید داخلی در صنعت خودرو و قطعه‌سازی میان شركت سازه‌گستر سایپا و بانك تجارت منعقد شد.


وی ادامه داد: علاوه بر این تفاهم‌نامه، اختصاص تسهیلات ریالی و ارزی و گشایش اعتبار اسنادی داخلی توسط بانك تجارت جهت كمك و حمایت از زنجیره تأمین گروه خودروسازی سایپا در نظر گرفته شده است.


مدیرعامل بانک تجارت نیز درباره این تفاهم نامه گفت: با توجه به ایجاد انضباط مالی در گروه خودروسازی سایپا، بانک تجارت آمادگی همکاری با این خودروساز کشور را دارد که امضای تفاهم نامه باعث تسریع در این خصوص خواهد شد.

رضا دولت آبادی نبود بدهی معوق و عدم وجود چك برگشتی در شبكه بانكی كشور را از جمله شاخص های بانک تجارت برای همکاری با گروه خودروسازی سایپا دانست و افزود: در كنار این موارد، شرکت سایپا با اصلاح ساختار مالی و دارایی‌ها از شمولیت ماده ۱۴۱ قانون تجارت نیز خارج شده و در این شرایط همکاری بانك تجارت با سایپا می تواند نتایج خوبی را برای طرفین در بر داشته باشد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!