جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۱ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
فردا ثبت نام رانندگان سرویس مدارس آغاز می شود
۱۱:۴۱ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
اجاره خودرو
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور:

فردا ثبت نام رانندگان سرویس مدارس آغاز می شود

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور گفت: رانندگان جدید متقاضی ثبت نام در سامانه سپند برای سرویس مدارس از روز شنبه 25 مرداد ماه جاری می توانند به دفاتر پیشخوان مراجعه کنند.

به گزارش پرشین خودرو، مرتضی ضامنی، با اعلام این خبر اظهار داشت: رانندگان سرویس مدارس که سال گذشته در سامانه سپند ثبت نام کرده اند و اطلاعات فردی و خودرویی آنها تغییری نکرده است پیامک دریافت می کنند و نیازی به مراجعه حضوری ندارند.

وی درباه ثبت نام رانندگان سرویس مدارس گفت: ثبت نام در سامانه سپند از سال گذشته به صورت سراسری در کشور اجرا شد؛ امسال هم در گام اول شرکت های پیمانکاری ثبت نام کردند و حدود یک هزار و 500 شرکت پیمانکاری در سراسر کشور فرایند ثبت نام را تکمیل کردند که شهرداری ها تعدادی از درخواست ها را به تأیید رسانده اند.

ضامنی افزود: در حال حاضر در بحث ثبت نام از رانندگان قرار داریم که از روز شنبه 25 مردادماه سال جاری ثبت نام آنها آغاز خواهد شد. این رانندگان به دو دسته تقسیم می شوند رانندگانی که در سال گذشته در سامانه سپند ثبت نام داشته اند و سهمیه سوخت هم دریافت کرده بودند که این رانندگان باتوجه به شرایط شیوع بیماری کرونا در صورتی که مشخصات فردی و خودرویی آنها تغییری نکرده باشد نیازی به مراجعه حضوری ندارند و از روز شنبه پیامکی برای آنها ارسال می شود تا اگر تمایل داشتند سال آتی نیز در بحث سرویس مدرسه فعالیت کنند اعلام امادگی کنند و این کار از طریق پیامک انجام خواهد شد و ثبت نام انها انجام می شود و در کارتابل شهرداری ها قرار می گیرد.

وی ادامه داد: اما آن دسته از رانندگانی که در سال گذشته در سامانه ثبت نام نکرده اند و متقاضی فعالیت در حوزه سرویس مدارس در سال تحصیلی آینده هستند با توجه به هماهنگی انجام شده با دفاتر پیشخوان دولت از روز شنبه 25 مردادماه سال جاری می توانند به این دفاتر مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند.

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور در خصوص لزوم رعایت فاصله گذاری اجتماعی برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در سرویس مدارس خاطرنشان کرد: پروتکل‌های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا در سرویس مدارس همانند پروتکل‌های اعلامی ستاد ملی مقابله با کرونا در حمل و نقل عمومی می‌باشد که با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و با حداکثر سه نفر در خودروهای سدان و در خودروهای جمعی با 50 درصد ظرفیت اسمی باشد.

 

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!