جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۰۵ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
رفع مشکل شماره گذاری 5000 تاکسی در مراحل پایانی است
۱۲:۰۵ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
اجاره خودرو
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو:

رفع مشکل شماره گذاری 5000 تاکسی در مراحل پایانی است

مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: پنج هزار تاکسی که به دلیل نداشتن استاندارد یورو 5 شماره گذاری نمی‌شد در حال طی کردن مراحل پایانی رفع مشکل است.

به گزارش پرشین خودرو، فرشاد مقیمی، با اعلام این خبر و با بیان اینکه پلاک شدن این تاکسی‌ها در مرحله تامین مالی قراردارد، اظهار داشت: با دریافت مصوبه هیات وزیران، مشکل پلاک نشدن این تاکسی‌ها برطرف شده است.

وی در خصوص شماره گذاری خودرو‌های کار نیز تصریح کرد: مجوز شماره گذاری چهار هزار و 700 دستگاه خودرو آیسان دریافت شده که با صدور این مجوز‌ها تعهدات ما به مردم محقق خواهد شد.


مدیرعامل شرکت ایران خودرو با اشاره به اینکه حجم تولید تجاری سازی و تحویل خودرو‌های این شرکت نسبت به سال گذشته افزایش داشته است ادامه داد: ما تعهدات خود را انجام دادیم، اما تقاضای کاذبی در بازار وجود دارد که بخشی از این مشکل به دلیل مسائل کلان اقتصادی است و البته تنش حاصل از آن به خودروساز فشار وارد می‌کند.

مقیمی با بیان اینکه با راه اندازی سیستمی مانند قرعه کشی بخشی از این تقاضا را کنترل کردیم، متذکر شد: در این فضا هر چقدر تولید و عرضه بیشتر باشد به بازار کمک بیشتری خواهد شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تبدیل بازار خودرو به بازار سرمایه‌ای سبب ایجاد تقاضای کاذب می شود که برای رفع این مشکل باید تولید بیشتر شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!