جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
نقش مهم و راهبردی زامیاد در تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی
۰۹:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
اجاره خودرو
رئیس کمیسیون صنایع مجلس مطرح کرد:

نقش مهم و راهبردی زامیاد در تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در بازدید از زامیاد گفت: به دنبال تحقق استراتژی تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی کشور با استفاده از توان داخلی هستیم و شرکت زامیاد به لحاظ داشتن توانمندی و دانش فنی بالا می تواند نقش مهم و راهبردی ایفا کند.

به گزارش پرشین خودرو، عزت الله اكبری علاوه بر بازدید، در نشستی با بهروز غفاری، مدیرعامل و نیز اعضای هیات مدیره شرکت زامیاد ضمن مثبت دانستن روند فعالیت های این شركت در یكسال اخیر، اظهار كرد: اقدامات و فعالیت های صورت گرفته در زمینه افزایش تیراژ تولید، توسعه سبد محصول و نیز افزایش کیفی محصولات در زامیاد موجب شده است تا شاهد رشد کمی و کیفی تولید خودرو در بخش خودروهای تجاری باشیم.

اکبری با بیان اینکه شرکت زامیاد در افزایش داخلی سازی و کاهش ارزبری موفق عمل کرده است، افزود: تمرکز بر افزایش داخلی سازی و نیز توجه به ارتقاء کیفی قطعات از جمله موارد مهم و ضروری مورد توجه در صنعت خودروسازی کشور است و شركت زامیاد با بهره مندی از پتانسیل و توانمندی فنی بالای مجموعه خود، اقدامات مناسبی در این زمینه انجام داده است.

 رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی همچنین در بازدید خود از خط تولید محصولات مسافری این شرکت، توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی با استفاده از فناوری جدید و بومی را یکی از برنامه ها و اولویت های اصلی قوای مجریه و مقننه دانست و افزود: به دنبال تحقق استراتژی تجهیز ناوگان حمل و نقل عمومی کشور با استفاده از توان داخلی هستیم و شرکت زامیاد به لحاظ داشتن توانمندی و دانش فنی بالا در حوزه تولید و عرضه محصولات تجاری سنگین و نیمه سنگین به خصوص حوزه حمل و نقل عمومی می تواند نقش مهم و راهبردی را به منظور تحقق این امر مهم ایفا کند.

اكبری همچنین در ادامه تصریح کرد: با توجه به شعار سال "جهش تولید" باید تمرکز تولید را به سمت داخلی سازی و حمایت از توان داخلی متخصصان پیش ببریم. ضمن اینكه کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی، در این راستا، آماده شنیدن مشکلات و موانع بخش تولید و پیگیری برای حل آنها است.

گفتنی است، در این نشست، غفاری مدیرعامل شركت زامیاد به تشریح برنامه‌های این شرکت برای افزایش تولید در سال جاری و تحقق شعار "جهش تولید" پرداخت.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!