جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۴۹ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
اتوبوس‌های جدید برقی در راه تهران!
۱۲:۴۹ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
اجاره خودرو

اتوبوس‌های جدید برقی در راه تهران!

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران از تفاهم‌نامه با یک شرکت خارجی طی هفته آینده جهت ورود اتوبوس برقی به کشور خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، محمد علیخانی، رئیس کمیسیون عمران وحمل و نقل و شورای شهر تهران، درباره زمان ورود اتوبوس‌های برقی به خیابان‌های تهران اظهارداشت: اتوبوس‌های برقی کاملا وارداتی هستند و در داخل کشور هنوز این اتوبوس‌ها ساخته نشده است.

وی افزود: البته طی تفاهم‌نامه‌ای با شرکت ایران‌خودرو دیزل قرار شده است این شرکت اقدامات لازم را برای تولید داخلی اتوبوس‌های برقی یا پاک آغاز کند.


علیخانی از مذاکره با برخی شرکت های خارجی طی هفته آینده جهت ورود اتوبوس برقی به کشور خبر داد و گفت: نمایندگان برخی از این شرکت ها در حال حاضر در کشور فعال هستند و شهرداری بنا دارد که در صورت توافق با این شرکت ها قراردادی را منعقد کند.

 

محمد علیخانی

 

وی بیان داشت: شورای شهر تهران نیز مساعدت‌های لازم را با شهرداری انجام می‌دهد تا هر چه زودتر اتوبوس‌های برقی خریداری و روانه خیابان‌های تهران شوند.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در پاسخ به این پرسش که خرید اتوبوس‌های غیربرقی به کجا رسید؟ گفت:‌ در این زمینه نیز قراردادهایی منعقد شده و تا پایان شهریور بخشی از اتوبوس و مینی‌بوس های نو از ایران خودرو دیزل، تحویل ناوگان حمل و نقل عمومی شهر تهران خواهد شد.

منبع: فارس
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!