جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۰ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۶
پیشرفت عملیات بهسازی مسیر کندروی بزرگراه آزادگان
۱۳:۲۰ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۶
اجاره خودرو

پیشرفت عملیات بهسازی مسیر کندروی بزرگراه آزادگان

معاون اجرایی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران گفت: پیشرفت عملیات بهسازی روکش آسفالت مسیرهای کندروی بزرگراه آزادگان از مرز 48 درصد فراتر رفت.

به گزارش پرشین خودرو، هوشیام علائی معاون اجرایی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ضمن اعلام خبر فوق افزود: پروژه بهسازی روکش آسفالت کندروهای بزرگراه آزادگان با هدف بهبود فرآیند انجام کار به 5 مقطع اجرایی تقسیم شده است.

وی ادامه داد: ضمن آنکه یک مقطع از مسیرهای تندروی بزرگراه در بخش حدفاصل بزرگراه شهید خرازی تا بزرگراه فتح نیز در دستور کار پروژه قرار دارد و اجرای اقدامات ترمیمی در این مقطع اجرایی نیز از پیشرفت قابل ملاحظه ای برخوردار است.

 

بزرگراه آزادگان

 

علائی گفت: عملیات مرمت و بهسازی مسیرهای کندروی بزرگراه آزادگان، طیف گسترده ای از اقدامات ترمیمی از قبیل تثبیت بستر با سیمان، اجرای بتن غلتکی، روکش آسفالت، پیاده روسازی، اجرای انهار، اصلاح عرض معبر و ایمن سازی مسیرهای ورودی و خروجی معابر مرتبط را در بر می گیرد.

وی خاطرنشان ساخت: در این پروژه بیش از 163 هزار تن بتن غلتکی، 41 هزار تن آسفالت بیندر و بیش از 2 هزار تن آسفالت توپکا مورد استفاده قرار گرفته است.

گفتنی است پروژه بهسازی کندروهای بزرگراه آزادگان حد فاصل پل شهید کاظمی تا بزرگراه شهید خرازی به دلیل وجود خرابی های متعدد و هزینه های بالای نگهداری و با هدف اصلاح هندسی و بهبود عملکرد شبکه هدایت آبهای سطحی، از سال 1396 در دستور کار معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران قرار گرفت.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!