سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۲ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۸
چهارشنبه، پست برق خط ۷ مترو افتتاح می‌شود
۱۳:۲۲ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۸
اجاره خودرو

چهارشنبه، پست برق خط ۷ مترو افتتاح می‌شود

مدیرعامل متروی تهران از افتتاح و بهره‌برداری از پست برق شرقی خط ۷ متروی تهران روز چهارشنبه خبر داد و گفت: آسانسورهای ایستگاه مولوی تکمیل و در اختیار شهروندان قرار می گیرد.

به گزارش پرشین خودرو، علی امام از افتتاح و بهره‌برداری از پست برق شرقی خط ۷ متروی تهران در هفته جاری خبر داد.


به گفته امام با راه‌اندازی پست برق شرقی خط ۷ امکان تأمین برق پایدار برای این خط فراهم‌شده و با تغذیه پست‌های یکسو کننده ایستگاه‌ها (RS) و نیز تامین ناوگان، امکان کاهش سرفاصله قطارها میسر می‌شود.


مدیرعامل متروی تهران با تاکید بر اینکه افتتاح و بهره‌برداری از این پست برق تاثیر بسزایی بر تامین ایمنی خط ۷ متروی تهران خواهد داشت، گفت: راه‌اندازی ایستگاه‌هایی که طی ۶ ماهه دوم سال جاری در خط ۷ صورت می‌گیرد، بدون راه‌اندازی این پست میسر نبود.

 

علی امام
 

وی افزود: برای راه‌اندازی پست برق شرقی خط ۷ درمجموع ۳۰ کیلومتر کابل‌کشی انجام‌شده است و بخش عمده‌ای از تجهیزات آن همانند کابل‌ها و سرکابل‌ها، برق‌گیرها و ترانس‌ها ساخت داخل است.

به گفته مدیرعامل شرکت مترو، خط ۷ متروی تهران با دارا بودن پست‌های برق یکسو کننده ایستگاه‌ها (RS) در ایستگاه‌های صنعت، تربیت مدرس، شهید نواب صفوی، کمیل، هلال‌احمر، مهدیه، مولوی و بسیج، دارای ایمنی و استاندارد مطلوبی در تامین و پشتیبانی از برق است.

امام در ادامه از تکمیل آسانسورهای ایستگاه مولوی در خط ۷ خبر داد و گفت: این آسانسورها توانایی تحمل بار قابل توجه و متواتر را دارا هستند و ظرفیت آن‌ها ۱۶ نفره است.

وی با اشاره به آنکه درمجموع در این ایستگاه ۴ آسانسور و ۶ گیت ورودی آسانسور نصب و راه‌اندازی شده است، عنوان کرد: باهدف دسترسی سهل‌الوصول به سالن فروش بلیت، آسانسور ورودی جنوبی به‌گونه‌ای طراحی‌شده که در سالن فروش بلیت نیز توقف دارد.

با راه‌اندازی این آسانسورها، دسترسی افراد کم‌توان به سکوی میدان صنعت و بسیج با سهولت بیشتری انجام می‌شود.

منبع: مهر

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!