جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۹
افزایش کیفیت پروژه های روسازی آسفالت
۱۱:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۵/۲۹
اجاره خودرو

افزایش کیفیت پروژه های روسازی آسفالت

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از ابلاغ دستورالعمل ضوابط پذیرش قیرهای مصرفی در عملیات راه سازی و تعمیر و نگهداری راه ها خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، ضمن اعلام خبر فوق افزود: کیفیت قیر تاثیر بسزایی در کاهش شدت خرابی ها و نقایص آسفالت دارد.

وی افزود: از این رو عدم تامین کیفیت مطلوب این محصول پرمصرف، علاوه بر اتلاف سرمایه های ملی، مخاطرات قابل توجهی برای شهروندان خواهد داشت.


صبوری دیلمی با بیان آنکه تعریف مشخصات فنی قابل قبول و ضوابط و نحوه پذیرش قیر، از متغیرهای موثر بر کیفیت تولیدات آسفالتی است، یادآور شد: دستور العمل ضوابط پذیرش قیرهای مصرفی در عملیات راه سازی و تعمیر و نگهداری راه ها، با هدف ارائه ضوابط پذیرش قیرهای مصرفی تدوین شده است.

 

روکش آسفالت

 

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران گفت: با توجه به تامین آسفالت مورد نیاز شهرداری تهران توسط کارخانجات بخش خصوصی و واحدهای تولیدی حوزه معاونت فنی و عمرانی، فرآیندهای مرتبط به هر بخش، به تفکیک پیش بینی شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ابراز امیدواری کرد به کارگیری دستورالعمل مذکور، گامی مهم در راستای حل معضلات، کاهش هزینه های نگهداری و افزایش کیفیت و پایایی محصولات قیری و آسفالتی باشد.

گفتنی است دستورالعمل ضوابط پذیرش قیرهای مصرفی در عملیات راه سازی و تعمیر و نگهداری راه ها، مصوب بیست و نهمین نشست شورای فنی شهرداری تهران است.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
آسفالتشهرداری
نظر بینندگان
!
!
!