پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸
پرشین خودرو
۱۱:۴۲ | ۱۳۹۱/۰۴/۰۸
كشف 12 هزار لیتر سوخت قاچاق
۱۱:۴۲ | ۱۳۹۱/۰۴/۰۸
اجاره خودرو

كشف 12 هزار لیتر سوخت قاچاق

پرشین خودرو: فرمانده انتظامی شهرستان حاجی‌آباد استان هرمزگان از کشف 23 قبضه اسلحه شکاری و جنگی غیرمجاز و نیز 12 هزار لیتر سوخت قاچاق در این شهرستان خبر داد.

به گزارش «پرشین خودرو»، سرهنگ ناصر آبزن دراین‌باره گفت: ماموران انتظامی شهرستان حاجی‌آباد با اجرای طرح‌های متعدد امنیتی، انتظامی و پاکسازی نقاط‌‌آلوده و جرم‌خیز، 23 قبضه اسلحه شکاری و جنگی غیرمجاز و 222 کیلوگرم انواع موادمخدر را کشف و در همین راستا 32 تن از عوامل و عناصر توزیع موادمخدررا نیز دستگیر كردند.

وی با بیان اینكه از متهمان، شش دستگاه خودرو و موتورسیکلت حامل موادمخدر نیز توقیف شد، اظهاركرد: در اجرای طرح تشدید مبارزه با سرقت و طرح ارتقاء امنیت اجتماعی 27 فقره انواع سرقت منزل، احشام، موتورسیکلت و 392 دستگاه تجهیزات دریافت از ماهواره و همچنین 12 هزار لیتر سوخت قاچاق در یك ماه گذشته كشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان حاجی‌آباد خاطرنشان کرد: در خرداد ماه سال جاری در راستای کنترل عبور و مرور و تخلفات رانندگی درون‌شهری نیز 180 دستگاه خودرو موتورسیکلت توقیف و ضمن اعمال قانون به پارکینگ منتقل شدند.

بنابر اعلام پلیس هرمزگان، وی اضافه‌كرد: در یک ماهه گذشته مجموعاً 133 متهم پیرامون موضوعات و جرائم مختلف در سطح شهرستان دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

برچسب ها:
سوخت قاچاق
نظر بینندگان
!
!
!