جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۵۹ | ۱۳۹۹/۰۶/۰۲
ابرخودرویی با سوخت بایومتان!
۱۵:۵۹ | ۱۳۹۹/۰۶/۰۲
اجاره خودرو

ابرخودرویی با سوخت بایومتان!

همه چیز به ساده ترین شکل و البته در فناورانه ترین حالت آن ارائه شده است.داخل کابین هم اوج درخشش رویکردهای مینیمال در علم طراحی صنعتی را مشاهده می کنید.

به گزارش پرشین خودرو، ویژن اتومبیلز پاریس نام یک مجموعه طراحی خودروی سطح بالا است که اولین اثر هنری خود را با نام 1789 هایپرکار معرفی کرده است. هدف ویژن اتومبیلز ارائه محصولاتی است که در بخش زیباشناسی و همچنین تجربه رانندگی یگانه و خاص باشند.


1789 هایپرکار نیز با توجه به راهبرد مذکور طراحی شده است. این خودرو روح ابرخودروهای حاضر در مسابقات 24 ساعته لمانز را همراه خود دارد و این حس را به مخاطب انتقال می دهد. در گروه طراحی 1789 دو راننده حرفه ای نیز مشارکت داشته اند.


طراحی متفاوت و خاص
1789 هایپرکار در مرحله اول برای استفاده در پیست تولید شده و حضور نسخه مجاز آن در خیابان ها هدف دوم مجموعه را تشکیل داده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید نمای ظاهری این محصول سطح بالایی از کیفیت و دقت در ارائه را همراه خود دارد. قوانین ائروداینامیک در حرفه ای ترین حد خود لحاظ شده اند و تحقیقات زیادی برای دستیابی به بالاترین استانداردهای آن انجام شده تا این یک ابرخودروی لوکس باشد.

 

1789 هایپرکار


کابین؛ یک اتاق مینیمال!
داخل کابین هم اوج درخشش رویکردهای مینیمال در علم طراحی صنعتی را مشاهده می کنید. همه چیز به ساده ترین شکل و البته در فناورانه ترین حالت آن ارائه شده است.

 

1789 هایپرکارپیشرانه؛ پاک مبتنی بر بایومتان
به عنوان جایگزینی برای سوخت های فسیلی، 1789 هایپرکار از پیشرانه وابسته به بایومتان استفاده می کند. بایومتان به عنوان عضویی از زیست گازها ارزش های زیست محیطی بالایی دارند زیرا زیست‌گاز یک منبع تجدیدپذیر انرژی حساب می‌شود، مشابه انرژی خورشیدی و انرژی بادی. زیست‌گاز را می‌توان از زیست‌توده یا زباله‌های زیستی تولید کرد، در نتیجه سازگار با محیط زیست است.

طرح پیشنهادی برای پیشرانه در واقع حالتی هیبریدی مبتنی بایومتان دارد. در حالت مسابقه یا ریسینگ از بایومتان مایع استفاده می شود که وزن کمتری دارد اما در حالت رانندگی جاده از این سوخت به شکل گاز استفاده خواهد شد. هر دو شکل این سوخت در تانکرهای پنهان زیر صندلی سرنشین و راننده ذخیره می شود.

اطلاعات بیشتری در رابطه با میزان خروجی، وزن و دیگر ویژگی های 1978 ویژن پاریس ارائه نشده است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!