جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۵:۰۶ | ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
تاثیر اجرای طرح ترافیک در آمار مسافران مترو
۱۵:۰۶ | ۱۳۹۹/۰۶/۰۴
اجاره خودرو

تاثیر اجرای طرح ترافیک در آمار مسافران مترو

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران با اشاره به اینکه روزانه 2290 باراعزام قطارهای مترو در خطوط مختلف انجام می‌گیرد، گفت: آمار مسافران مترو با اجرای طرح افزایش نیافته است.

به گزارش پرشین خودرو، فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران، درباره آمار مسافران مترو از ابتدای هفته تا کنون همزمان با اجرای طرح ترافیک در پایتخت، اظهار داشت: آمار مسافران مترو با اجرای طرح ترافیک تغییر چندانی نسبت به هفته گذشته نداشته و تقریباً مشابه هفته قبل است.

وی افزود: روزانه حدود یک میلیون نفر در پایتخت به طور متوسط جهت تردد از مترو استفاده می‌کنند که البته طی 6 ماه گذشته با شیوع کرونا آمار مسافران کاهش یافته و 50 درصد کمتر از قبل از آغاز شیوع کرونا شده است.

 

فرنوش نوبخت


مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران درباره تمهیدات مترو تهران همزمان با بازگشایی مدارس و مراکز آموزشی گفت: در حال حاضر با حداکثر ظرفیت، مترو تهران در حال خدمت‌رسانی به شهروندان است و روزانه 2290 بار اعزام قطارها در خطوط مختلف انجام می‌شود و این روند در زمان بازگشایی مدارس ادامه خواهد داشت.

نوبخت ضمن تسلیت به مناسبت ایام عزاداری‌های امام حسین (ع) و شهادت این امام و یارانش گفت: ایستگاه‌های مترو همزمان با آغاز محرم با تغییر همراه شده و سعی کرده‌ایم که هرچه بیشتر فضای ایستگاه‌های مترو متناسب با ماه محرم باشد.

منبع: فارس
 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
طرح ترافیکمترو
نظر بینندگان
!
!
!