یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۱۹ | ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
تشکیل پرونده تخلفاتی برای ریگان خودرو، عرضه کننده کوپا
۱۱:۱۹ | ۱۳۹۹/۰۶/۰۵
اجاره خودرو
مدیرکل امور حقوقی سازمان حمایت خبر داد:

تشکیل پرونده تخلفاتی برای ریگان خودرو، عرضه کننده کوپا

مدیرکل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت گفت: پرونده تخلفاتی برای شرکت ریگان خودرو که عرضه کننده خودروهای کوپا است، تشکیل شد.

به گزارش پرشین خودرو، سید مجتبی سجاری، با اعلام این خبر اظهار داشت: پس از پیگیری های متعدد در خصوص وضعیت خودروهای کوپا، پرونده تشکیل و برای صدور رای و تسریع در تحویل خودروی مشتریان، به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شد.

وی بیان کرد: با توجه به مکاتبات متعدد و پیگیری‎های بعمل آمده از شرکت واردکننده در خصوص تسریع در اجرای تعهدات ناشی از قراردادهای فروش سال 97 (با موعد تحویل 180 روز)، متاسفانه تاکنون اقدامی در قبال قراردادهای منعقده با مشتریان و اجرای برنامه زمانبدی جهت تحویل خودرو انجام نداده که این امر، نارضایتی خریداران و برگزاری تجمعات اعتراضی آنها را در پی داشته است.

وی ادامه داد: با بررسی های صورت گرفته مشخص شد که این شرکت در بسیاری از موارد به رغم دریافت تمامی مبالغ مندرج در قرارداد، اقدامی در راستای اجرای تعهدات خود انجام نداده است که با تداوم این موضوع و در پی نارضایتی مشتریان، سازمان حمایت پرونده شرکت ریگان خودرو را به تعزیرات حکومتی منعکس کرد و در آن گزارش تاکید شد که خودروها باید بر اساس قیمت مندرج در قرارداد و با محاسبه ضرر و زیان ناشی از تاخیر در ایفای تعهد به مشتریان واگذار شوند.

 

کوپا

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!