جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱
پرشین خودرو
۱۴:۳۷ | ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
خودرو بخشی از خانه یا خانه دوم است!
۱۴:۳۷ | ۱۳۹۹/۰۶/۰۶
اجاره خودرو

خودرو بخشی از خانه یا خانه دوم است!

آمریکایی ها گاهی خودرو را برای این می خواهند که زمانی را فقط با خودشان تنها باشند.

به گزارش پرشین خودرو، تقریباً سه چهارم پاسخ دهندگان به نظرسنجی اذعان کرده اند که در دوران کرونا به خودروهایشان پناه برده اند تا لختی از زمان را با خودشان باشند. در پژوهش تروکار TrueCar studyاکثر آمریکایی ها به طور کلی از خودروهایشان برای وفق یافتن با تغییرات ناشی از شیوع کرونا استفاده کرده اند و 56 درصد از پاسخ دهندگان قدر این را می دانند که می توانند از خودروهایشان به عنوان وسیله ای برای گذراندن اوقات فراغت استفاده کنند. در حقیقت مردم خودرو را فقط وسیله نقلیه و جابه جایی نمی بینند.


73 درصد از آمریکایی ها خودرو را مکانی امن برای پناه بردن می دانند. 37 درصد از پاسخ دهندگان هم به این دلیل به خودرو پناه می برند که در آن تماس های شخصی یا مربوط به پیشه خود را پاسخ دهند. در حقیقت 32 درصد هم گفته اند که خودروی آنها به نوعی دفتر کار شغل دومشان هم به حساب می آید.

 

خودرو


از نظر اکثریت کسانی که به این نظرسنجی پاسخ گفته اند،‌ خودرو مشتی فلز نیست، 68 درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی خودرو را بخشی از خانواده می بینند،‌ 35 درصد حتی برای خودروهای خود اسم هم گذاشته اند. برای خیلی از مردم دنیا خودرو بخشی از خانه و برای برخی خانه دوم است.

منبع: سایپا

برچسب ها:
خودرو
!
!
!