یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۳۲ | ۱۳۹۹/۰۶/۰۷
واریز مابه التفاوت هزینه سوخت مردادماه تا 15شهریور
۱۰:۳۲ | ۱۳۹۹/۰۶/۰۷
اجاره خودرو
مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌ های کشور خبر داد:

واریز مابه التفاوت هزینه سوخت مردادماه تا 15شهریور

مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌ های شهری کشور از واریز ما به التفاوت هزینه سوخت مرداد ماه رانندگان حمل و نقل عمومی پس از محاسبه تا 15 شهریور ماه جاری خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، مرتضی ضامنی، با اعلام این خبر در تشریح آخرین وضعیت واریز سهمیه اعتباری سوخت مشمولان دریافت سوخت سهمیه‌ای مرداد ماه اظهارکرد: اطلاعات تمام ناوگان مشمول دریافت سهمیه سوخت دریافت شده است و در چند روز آینده و بعد از تعطیلات ایام تاسوعا و عاشورای حسینی فرآیند محاسبه ریالی ما به التفاوت سهمیه سوخت رانندگان حوزه حمل و نقل عمومی انجام خواهد شد و این اعتبار ریالی تا 15 شهریور ماه به کارت بانکی رانندگان واریز می‌شود.

وی افزود: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت مرداد ماه شامل خودروهای حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس تاکسی تلفنی (زیر نظر شهرداری‌ها و صنفی)، تاکسی‌های اینترنتی، تاکسی‌های فرودگاهی و ویژه، تاکسی‌های شهرهای بدون جایگاه CNG، تاکسی‌های برون شهری، ناوگان تحت پوشش آرامستان‌ها، پیک موتوری واریز می شود.

ضامنی در پایان خاطرنشان کرد: اعتبار فوق در تمامی کارت‌های بانکی رانندگان شارژ می‌شود و رانندگان‌ تنها در زمان سوخت گیری می‌توانند از هر یک از کارت‌های بانکی خود به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده کنند.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
هزینه سوخت
نظر بینندگان
!
!
!