جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۶:۵۰ | ۱۳۹۹/۰۶/۱۲
برخورد با تخلفات رانندگان در دستورکار پلیس
۱۶:۵۰ | ۱۳۹۹/۰۶/۱۲
اجاره خودرو

برخورد با تخلفات رانندگان در دستورکار پلیس

جانشین پلیس راه راهور ناجا از استقرار تیم‌های محسوس و نامحسوس پلیس در جاده‌ها و برخورد با تخلفات احتمالی رانندگان خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ ایوب شرافتی جانشین پلیس راه راهور ناجا، در پاسخ به دغدغه شهروندان در مورد جاده ورامین و چگونی نظارت پلیس راه بر عملکرد رانندگان در این محور اظهار داشت: پلیس راه با استقرار تیم‌های محسوس و نامحسوس، کار رصد و کنترل محورها و جاده‌های کشور را در دستورکار داشته و دارد.


جانشین پلیس راه تصریح کرد:‌ در خصوص جاده ورامین در محدوده قرچک به شهر ری همیشه دو تیم فعال خودرویی حضور دارند؛ همچنین در محدوده بزرگراه امام رضا(ع) و پل سیمان نیز سه تیم خودرویی فعال بوده و نسبت به رصد ترافیک و تخلفات احتمالی رانندگان اقدامات لازم را انجام خواهند داد.


سرهنگ شرافتی اعلام کرد: در محدوده شهرک ولیعصر نیز در حال احداث یک ایستگاه پلیس راه به صورت کانکسی هستیم.

وی با تأکید بر استقرار مأموران تیم‌های نامحسوس پلیس برای برخورد با تخلفات رانندگان در جاده‌ها به صورت رندومی گفت: در جاده ورامین نیز تیم‌های نامحسوس پلیس فعال بوده و گشت زنی می کنند.

جانشین پلیس راه با بیان این مطلب که 80 درصد تصادفات به علت عدم توجه به جلو،‌ خستگی و خواب‌آلودگی، سرعت غیرمجاز و انحراف به چپ به وقوع می‌پیوندد، خاطرنشان کرد: خط قرمز پلیس راه تخلفات حادثه‌ساز و خطرآفرین است؛ در این راستا اعمال قانون و برخورد با رانندگان پرخطر همواره در دستور کار پلیس قرار داشته است.

منبع: فارس

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
پلیسرانندگان
نظر بینندگان
!
!
!