جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۵۵ | ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
حمایت و مراقبت از صنایع در دستور کار مجلس است
۱۴:۵۵ | ۱۳۹۹/۰۶/۱۷
اجاره خودرو
نماینده مردم داراب و زرین دشت:

حمایت و مراقبت از صنایع در دستور کار مجلس است

نماینده مردم داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی در بازدید از سایت شماره 2 کروز گفت: حمایت به این معنا است که سرمایه گذار برای آینده نیز از اطمینان کافی برخوردار شود و مراقبت نیز به این معنا که نگذاریم دستگاه ها به بهانه بوروکراسی اداری مانع تولید شوند.

به گزارش پرشین خودرو، محمدجواد عسکری در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز گفت: در این بازدید بسترسازی مناسبی را مشاهده کردیم و باید از این شرایط حمایت و مراقبت شود.

وی افزود: حمایت به این معنا است که سرمایه گذار برای آینده نیز از یک اطمینان کافی برخوردار شود و مراقبت نیز به این معنا که نگذاریم دستگاه های اجرایی به بهانه بوروکراسی های اداری مانع تولید شوند.

 نماینده مردم داراب و زرین دشت در پاسخ به این سوال که نقش مجلس شورای اسلامی در حمایت از قطعه سازان چیست، بیان داشت: ما هر تولید کننده ای را در چارچوب قانون حمایت می کنیم و قطعاً نگاهمان این است در مجلس یازدهم قوانین مندرس و کهنه را به روز و مسیر را برای تولید سهل و هموار کنیم تا تولید کنندگان با انگیزه و امید به آینده کار تولید را پیش ببرند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اگر بخواهیم در حوزه اقتصاد مقاومتی شاهد رونق و جهش تولید باشیم، تصریح کرد: قطعاً باید مولفه های ذکر شده همچون حمایت از تولید کنندگان در چارچوب قانون و به روز رسانی برخی قوانین و حذف برخی قانون های دست و پاگیر در دستور کار قرار گیرد.

عسکری با اشاره به ظرفیت قابل توجه در شرکت قطعه سازی کروز خاطرنشان کرد: با توان تمام از این صنعت حمایت خواهیم کرد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
صنایعمجلسکروز
نظر بینندگان
!
!
!