یكشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۴۹ | ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
2000 خودرو دارای کسری قطعه با فناوری پیشرفته است
۱۰:۴۹ | ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
اجاره خودرو
مدیرعامل سایت ایران خودرو مازندران:

2000 خودرو دارای کسری قطعه با فناوری پیشرفته است

از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از 13 هزار و 930 دستگاه خودرو پارس در سایت ایران خودرو مازندران تولید شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 45 درصد افزایش نشان می دهد.

به گزارش پرشین خودرو، سید امید حسینی نژاد مدیر عامل سایت ایران خودرو مازندران (خزر) در پی انتشار تصاویر پارکینگ این سایت تولیدی در برخی از سایت ها و شبکه های اجتماعی گفت: روزانه ۱۴۰ دستگاه خودرو در این سایت تولید می شودو این آمار بیانگر اقدامات انجام شده در راستای بهبود روند تولید و تامین است.

وی افزود: در سال جاری قرار است 35 هزاردستگاه پارس تی.یو.۵ و پارس سال در این سایت تولید شود.

حسینی نژاد بارد شائبه احتکار در این سایت تولیدی خاطر نشان کرد: دو هزار دستگاه خودرو دارای کسری قطعه با فناوری پیشرفته در این سایت وجود دارد که با تامین قطعات این خودرو ها تکمیل و تحویل مشتریان می شود. در حالی که در همین بازه زمانی سال گذشته حدود ۶ هزار خودرو ناقص در کف کارخانه وجود داشت.

 وی بااشاره به این که از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۰ هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان شده است ، خاطر نشان کرد: اگر محدودیت های ترافیکی در استان درزمان مسافرت های تابستانی نباشد، شاهد افزایش ارسال خودروهای تولید این سایت به مشتریان خواهیم شد.

مدیرعامل ایران خودرو مازندران تاکید کرد: تا آماده‌ شدن پلاک و مدارک خودرو توسط پلیس راهور ناجا و همچنین از زمان تجاری سازی تا بارگیری یک بازه زمانی ۱۰ تا ۱۵ روز نیاز است. این در حالی است که اگر خودروی ناقص هم وجود نداشته باشد تعدادی از خودرو در پارکینگ ها موجود هستند.

وی تاکید کرد: همه زیرساخت های فنی و مهندسی مورد نیاز برای افزایش کمی و کیفی تولید در این سایت فراهم شده و ارتقای کیفیت یکی از برنامه های مهم ایران خودرو مازندران است.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!