جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۰:۳۹ | ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
بهمن در خدمات پس از فروش درخشید
۲۰:۳۹ | ۱۳۹۹/۰۶/۱۹
اجاره خودرو

بهمن در خدمات پس از فروش درخشید

نتیجه ارزیابی شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران (ISQI) از نحوه ارائه خدمات پس از فروش شركت های عرضه كننده خودرو در سال 1398 منتشر شد و گروه بهمن رتبه برتر در شاخص نمایندگی های خدمات پس از فروش در حوزه خودروهای سبک و سنگین را کسب کرد.

به گزارش پرشین خودرو، گروه بهمن که طی گزارش عملکرد خدمات فروش در میان شرکت های عرضه کننده خودروهای سبک و سنگین سال 98 رتبه برتر را به خود اختصاص داد، این بار هم در خدمات پس از فروش مقام دار شد. چندی پیش در نتیجه ارزیابی شركت بازرسی كیفیت و استاندارد ایران، بهمن موتور موفق به کسب جایگاه نخست و رتبه برتر در حوزه سبک و بهمن دیزل جایگاه نخست و شرکت سیبا موتور جایگاه دوم در حوزه سنگین خدمات فروش شرکت های خودروساز در سال 98 را کسب کردند.

 علاوه بر ارزیابی خدمات فروش، خدمات پس از فروش نیز به طور سالیانه زیر نظر وزرات صمت از بین تمامی شرکت های عرضه کننده خودروهای سبک و سنگین در سطح کشور و بر اساس دستورالعمل شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش صورت می پذیرد.

در ارزیابی مربوط به سال 98، بهمن موتور از شرکت های زیر مجموعه گروه بهمن توانست رتبه برتر خدمات پس از فروش را به خود اختصاص دهد. علاوه بر آن در حوزه خودروهای سنگین نیز بهمن دیزل برای دومین بار به مقام نخست و سیبا موتور به مقام سوم دست یافتند که نتایج آن متعاقبا اعلام می گردد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!