سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
آغاز فروش فوق العاده 150000 خودرو از مهر امسال
۰۹:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۱
اجاره خودرو
سرپرست وزارت صنعت خبر داد:

آغاز فروش فوق العاده 150000 خودرو از مهر امسال

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: برنامه فروش فوق‌ العاده 150 هزار دستگاه خودرو با مدت زمان تحویل یک تا سه ماهه تا پایان سال جاری از مهر ماه آغاز خواهد شد.

به گزارش پرشین خودرو، جعفر سرقینی، با اعلام این خبر اظهار داشت: بر اساس مصوبات چهل و چهارمین جلسه کمیته خودرو مقرر گردید، از مهرماه تا پایان سال جاری، به صورت منظم و بدون وقفه، ماهانه 25 هزار دستگاه خودرو از سوی خودروسازان به صورت فروش فوق‌العاده در اختیار متقاضیان بازار خودرو قرار گیرد.

وی با تاکید بر اینکه این اقدام در جهت کاهش التهابات موجود در بازار خودرو و پاسخگویی به نیازهای واقعی خریداران این کالا اجرایی خواهد شد، افزود: در مجموع تا پایان سال جاری، 150 هزار دستگاه خودرو از سوی دو خودروساز بزرگ کشور، به بازار عرضه خواهد شد.

سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: برنامه ماهانه فروش فوق‌العاده 25 هزار دستگاه خودرو، هیچگونه وقفه‌ای در سایر روش‌های فروش خودروسازان ایجاد نخواهد کرد و تمامی طرح‌های مصوب قبلی، به قوت خود اجرا خواهند شد؛ ضمن اینکه خودروسازان کماکان مکلف به ایفای تعهدات قبلی خود به مشتریان خواهند بود.

به گفته سرقینی، حداکثر زمان تعیین شده برای تحویل 150 هزار دستگاه خودروی مذکور یک تا سه ماه پس از ثبت نام قطعی متقاضیان خواهد بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!