پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۲۸ | ۱۳۹۱/۰۴/۱۱
تاکسی‌ها هم کارت خوان دار شدند
۱۲:۲۸ | ۱۳۹۱/۰۴/۱۱
اجاره خودرو

تاکسی‌ها هم کارت خوان دار شدند

پرشین خودرو: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از نصب سیستم کارت خوان در برخی تاکسی‌های تلفنی خبر داد و گفت: تا پایان سال نیمی از تاکسی‌ها مجهز به سیستم کارت خوان می‌شوند.

به گزارش «پرشین خودرو»، احمدی‌بافند در خصوص هوشمند‌کردن تاکسی‌های تهران گفت: اقداماتی در این زمینه صورت گرفته و پیگیری‌های لازم انجام شده است.

وی ادامه داد: برخی بانک‌ها حاضر شدند در این زمینه سرمایه‌گذاری کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران با بیان اینکه در برخی از تاکسی‌های تلفنی سیستم کارت‌خوان نصب شده است ،گفت: تا پایان سال بیش از نیمی از تاکسی‌ها مجهز به سیستم کارت‌خوان می‌شوند.

احمدی‌بافنده به فارس گفت: پرداخت کرایه ها، مدیریت بهینه تاکسیرانان بر درآمد خود، مدیریت منابع انسانی و رصد فعالیتهای حمل و نقلی در راستای تکریم تاکسیران و مسافر، ‌کاهش هزینه های ناوگان و در نهایت رضایت مندی جامعه، از دستاوردهای هوشمند سازی در ناوگان تاکسیرانی است که به صورت جدی دنبال می شود

به گفته مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران، به مرور تمام تاکسی ها به دستگاه های کارت خوان مجهز می‌شوند.

وی در ادامه توضیح داد: در تاکسی های خطی و گردشی نیز این طرح قابلیت اجرا شدن دارد . به طور مثال در تاکسی های گردشی، ‌مسافران هنگام ورود و خروج کارت خود را مقابل دستگاه کارت خوان قرار می دهند تا به وسیله تاکسیمتر و براساس مسافت طی شده، زمان سپری شده و... میزان کرایه آنها محاسبه شده و از مبلغ کارت کم شود. در تاکسی های خطی نیز نرخ کرایه مصوب خط از کارت بلیت ها کاسته خواهد شد.

احمدی‌بافنده یادآور شد:‌استفاده از کارت های تحت پوشش شبکه شتاب نیز برای پرداخت کرایه تاکسی ها در دست بررسی و مطالعه است تا افرادی که شهروند تهرانی نیستند و یا کارت شهروندی ندارند هم بتوانند بدون نیاز به پول نقد، ‌کرایه خود را بپردازند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران اضافه کرد: با هوشمند سازی ناوگان تاکسیرانی، ‌ارتقای سطح خدمات رسانی محقق شود و مدیریت و نظارت دقیق تر بر ناوگان نیز تحقق یابد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بافنده
نظر بینندگان
!
!
!