جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۲ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
ارایه خدمات بر اساس بازگشت ارز حاصل از صادرات
۱۲:۵۲ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۳
اجاره خودرو
مدیرکل توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت اعلام کرد:

ارایه خدمات بر اساس بازگشت ارز حاصل از صادرات

مدیرکل توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت گفت: مشوق های صادراتی در دو بخش منابع صندوق توسعه ملی در کنار منابع بانکی و براساس سرمایه در گردش صادراتی با بازپرداخت 2 ساله در اختیار صادرکنندگان قرار می گیرد.

به گزارش پرشین خودرو، احسان قمری در گفتگوی 18.30 شبکه خبر درباره روند پرداخت مشوق های صادراتی گفت: براساس بند 10 سیاست های اقتصاد مقاومتی، حمایت هدفمند و همه جانبه از صادارت کالا و خدمات در راستای افزایش حجم و تنوع محصولات صادراتی به 15 کشور همسایه و حوزه اتحادیه اوراسیا و حمایت از زیرساخت های صادراتی از اصول کلی در اقتصاد مقاومتی است که بر این اساس بسته حمایتی صادرات غیرنفتی در سال گذشته تهیه شد.


وی افزود: امسال نیز این بسته با حمایت بخش خصوصی و دولت تدوین و از اول تیرماه ابلاغ شد که مشوق های صادراتی در آن در دو بخش ابلاغ شده است. در مرحله اول؛ 2 هزار میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی درکنار منابع بانکی با بازپرداخت دو ساله در اختیار صادرکنندگان قرار می گیرد که همه تسهیلات ریالی و ارزی را شامل می شود.


مدیرکل توسعه خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت افزود: مشوق ها و خدمات باید براساس بازگشت ارز حاصل از صادرات باشد همچنانکه اولویت ما نیز بازگشت ارز است.

قمری گفت: براساس بخشنامه جدید سازمان امور مالیاتی؛ مالیات برارزش افزوده صادرکنندگان سال 97 هم که تا 30 دی ماه سال 98 ایفای تعهد کرده اند، مسترد خواهد شد.

 

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
ارزصادرات
نظر بینندگان
!
!
!