سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۲:۵۸ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
پروازهای عبوری از آسمان ایران افزایش یافت
۱۲:۵۸ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
اجاره خودرو

پروازهای عبوری از آسمان ایران افزایش یافت

بر اساس آمار رسمی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران میزان پروازهای عبوری از آسمان کشورمان طی مردادماه نسبت به تیر ۹۹ بالغ بر ۱۵.۵ درصد افزایش یافته است.

به گزارش پرشین خودرو، روند افزایش پروازهای عبوری از آسمان ایران، طی مردادماه نیز تداوم داشته است. مطابق آمار شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در ماه گذشته 15.57 درصد نسبت به تیرماه افزایش یافته است.

به عبارت دیگر در 31 روز مرداد ماه امسال 8 هزار و 431 پرواز از آسمان ایران عبور کرده که در مقایسه با 7295 پرواز تیرماه 1136 پرواز افزایش یافته است.


مقایسه تعداد پروازهای عبوری در ماه گذشته با فروردین امسال (با 5162) حکایت از رشد 63.33 درصدی دارد.طی اردیبهشت ماه و خردادماه امسال به ترتیب 4389 و 5372 پرواز از آسمان کشورمان عبور کرده بودند.

 

پروازهای عبوری

 

مقایسه تعداد پروازهای عبوری در مردادماه 99 با ماه مشابه سال گذشته نشان می‌دهد این پروازها 65 درصد کاهش یافته است. مرداد سال 99 بالغ بر 23972 پرواز از آسمان ایران عبور کرده بودند. در تیرماه این نسبت 71 درصد بود و در خرداد 80 درصد. طی ماه‌های فروردین و اردیبهشت امسال میزان کاهش پروازهای عبوری اعلام شده از سوی شرکت فرودگاهها و ناوبری هوایی ایران در مقایسه با ماه‌های مشابه سال 98 بالغ بر 85 درصد بود.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!