جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۲۸ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
تصویب طرح تحول در صنعت خودرو دست دلالان را کوتاه می‌کند
۱۳:۲۸ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
اجاره خودرو

تصویب طرح تحول در صنعت خودرو دست دلالان را کوتاه می‌کند

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه باید سازوکاری باشد که خودرو به دست مصرف‌کننده واقعی برسد، گفت: طرح تحول در صنعت و بازار خودرو دست واسطه را قطع خواهد کرد و قیمت را تعدیل می‌کند.

به گزارش پرشین خودرو، طرح تحول در صنعت و بازار خودرو که توسط جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با محوریت روح الله ایزدخواه عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تهیه شده است، در تاریخ 21 شهریورماه در صحن علنی مجلس اعلام وصول شد.


ایزدخواه درباره جزئیات این طرح گفت: اولین مسئله‌ای که کمیسیون صنایع مجلس روی آن دست گذاشته است و حتی قبل از شروع به کار مجلس جلساتی درباره آن برگزار شد، بحث خودرو است. طرحی را تهیه کرده‌ایم که نزدیک به ۲۰ ماده دارد و سعی ما بر این است که هم بحث توزیع و هم قیمت گذاری و کیفیت خودرو را با هم سنجیده و مشکلات را تا حد زیاد مرتفع کنیم.


وی ادامه داد: برای نگارش این طرح نظرات خودروسازان، منتقدین و نخبگان را به صورت کارشناسی دریافت کرده‌ایم و امیدواریم قیمت خودرو را تا حد خوبی اصلاح کنیم.

 

صنعت خودرونماینده مردم تهران در مجلس با تاکید بر اینکه وضعیت فعلی بازار خودرو بخاطر مشکل در روش عرضه است، اظهار داشت: باید سازوکاری باشد که خودرو به دست مصرف‌کننده واقعی برسد، ما در کمیسیون صنایع این مورد را در نظر گرفته‌ایم و طرح پیش‌رو دست واسطه را قطع خواهد کرد و قیمت را تعدیل می‌کند.

صوت این اظهارات ایزدخواه در ادامه آمده است:

امروز ساعت 14 هم نشست رونمایی از طرح تحول صنعت خودرو با حضور روح الله ایزدخواه عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس و جمعی از پژوهشگران صنعت خودرو در سالن آمفی تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!