جمعه ۴ مهر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۴۷ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
تبدیل بزرگترین قطعه سازی کشور به یک الگو در حیطه مدیریتی
۱۳:۴۷ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
اجاره خودرو
نماینده مردم بابل پیشنهاد داد:

تبدیل بزرگترین قطعه سازی کشور به یک الگو در حیطه مدیریتی

بزرگترین شرکت قطعه سازی کشور باید به یک الگو در حیطه مدیریتی کشور تبدیل شود.

به گزارش پرشین خودرو، مهدی سعادتی بیشه سری نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی به همراه چند تن از مشاوران خود از سایت شماره 2 شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید به عمل آورد.

در این بازدید که با توضیحات مدیران بخش‌های مختلف همراه بود، سعادتی و سایر همراهان با نحوه فعالیت‌ها و مدیریت بهره وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت آشنا شدند.

سعادتی بیشه سری در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز گفت: حضور مدیرانی با انگیزه و اراده محکم، تکیه بر توانایی علمی و استفاده از دانش و تجارب روز جهان و به کارگیری نیروهای بومی نکاتی بود که در این بازدید کاملاً آشکار و مبین شاهد بودیم.

 

کروز

 

وی افزود: در این شرکت قطعه سازی، صمیمیت، تلاش، همت بالا و اراده قوی و البته به تعبیر مدیران "عشق به این کار" سبب شده چنین مجموعه ای با این انگیزه در حوزه صنعت رشد داشته باشد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در شرایطی که کشور در حوزه اشتغالزایی با مشکلات متعددی روبرو است، مجموعه ای مانند کروز برای بیش از 12 هزار نفر اشتغالزایی ایجاد کرده است، تصریح کرد: امسال نیز بالغ بر 1000 نفر را به کارگیری کرده است که باید برخی کم لطفی ها از سوی متولیان نسبت به بخش خصوصی برطرف شود.

به باور سعادتی؛ موضوع بخش خصوصی با رویکرد تقویت آنها و برطرف کردن موانع تولید باید در دستور کار متولیان قرارگیرد و پیشنهاد می کنم قطعه سازی کروز برای سایر بخش های صنعتی کشور به یک الگو در حیطه مدیریتی تبدیل شود.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: رفع موانع تولید، برطرف شدن قوانین دست و پاگیر به تحول بیشتر در صنعت قطعه سازی و خودروسازی و حتی سایر صنایع منجر خواهد شد.

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
قطعه سازیقطعه
نظر بینندگان
!
!
!