چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۶ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
رشد ۲۹ هزار واحد شاخص بورس
۱۳:۵۶ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۴
اجاره خودرو

رشد ۲۹ هزار واحد شاخص بورس

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد ۲۹هزارواحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۶۰۷هزار واحد قرار گرفت.

به گزارش پرشین خودرو، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 7میلیارد و 815میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 9هزار و 746میلیارد تومان در بیش از یک‌میلیون و 334هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 29هزار و 299واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 607هزار و 489واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان و ملی صنایع مس ایران شد و در مقابل شرکت‌های بانک پارسیان، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و گروه بهمن با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 722میلیون ورقه به‌ارزش 3هزار و 850میلیارد تومان در 516هزار و 471نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 230واحد رشد کرد و در ارتفاع 17هزار و 13واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پتروشیمی مارون، پلیمر آریا ساسول و سنگ‌آهن گهر زمین شد و در مقابل شرکت‌های بانک دی، توسعه مسیر برق گیلان و صنایع ماشین‌های اداری ایران بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

منبع: تسنیم

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
بورسشاخص بورس
نظر بینندگان
!
!
!