چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۳:۵۴ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
عملیات بهسازی کمربندی دوم تهران پایان یافت
۱۳:۵۴ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۵
اجاره خودرو

عملیات بهسازی کمربندی دوم تهران پایان یافت

رئیس پلیس راه تهران از پایان عملیات ۴۰ روزه بهسازی منطقه حادثه خیز کمربندی دوم تهران خبر داد.

به گزارش پرشین خودرو، سرهنگ نورالله خادم اظهارکرد: یکی از فاکتورها و مولفه های مهم در پیشگیری از وقایع حوادث رانندگی و یا حتی کاهش ورود خسارت های مالی و جانی در حادثه های رانندگی ایمن بودن محور و معبرهای تردد وسایل نقلیه است.


وی با تاکید بر اینکه ایمن بودن معبر می تواند حتی از بروز خسارت های مالی و جانی فراوان در حوادث رانندگی جلوگیری کند، گفت: در علت یابی تصادف های رخ داده در محور کمربندی دوم تهران به دست آمد که ۱۳ کیلومتر از این کمربندی حادثه خیز است و تعداد حوادث رانندگی که در این محدوده اتفاق می افتد نسبت به سایر مناطق درصد بالایی دارد.

رئیس پلیس راه تهران بزرگ اضافه کرد: در این راستا موضوع به کارشناسی و کمیسیون های مربوط ارجاع داده شد و در نهایت به دست آمد که کهنگی آسفالت محور به متراژ ۱۳ کیلومتر و وجود عیب ایجادی ناشی از فرسودگی و عملیات پیمانکاری یکی از فاکتورهای علت وقوع حوادث رانندگی است.

خادم اضافه کرد: علاوه بر کهنگی و فرسودگی آسفالت محور کمربندی دوم فاکتورهای دیگری نیز در بروز حوادث رانندگی موثر بوده اند که می توان به عدم جداسازی محورهای رفت و برگشت کمربندی و نبود علائم راهنمایی و رانندگی اشاره کرد.

رئیس پلیس راه تهران بزرگ با بیان اینکه با همکاری راهداری استان تهران رفع این معایب مدنظر قرار گرفت، گفت: پس از تلاش ۴۰ روزه اکنون شاهد بهسازی ۱۳ کیلومتر منطقه حادثه خیر کمربندی دوم تهران و جداسازی محور رفت و برگشت با نیوجرسی و نصب علائم راهنمایی و رانندگی و هشداری هستیم.

وی در پایان گفت: پیش بینی می شود با ایمن سازی این محور شاهد کاهش حوادث رانندگی در این محدوده باشیم.

منبع: ایسنا

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
کمربندیپلیس
نظر بینندگان
!
!
!