چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۰
پرشین خودرو
۱۶:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
ترس از پرواز بریتیش ایرویز را ناامید کرد!
۱۶:۴۵ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۶
اجاره خودرو

ترس از پرواز بریتیش ایرویز را ناامید کرد!

شرکت بریتیش ایرویز، اعلام کرد مجبور است برای عبور از بحران پیش آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا اقدامات جدی انجام دهد چرا که این بحران تمام امیدها برای بهبود اوضاع را نابود کرده است.

به گزارش پرشین خودرو، الکس کروز، مدیرعامل شرکت بریتیش ایرویز، طی سخنانی در جمع نمایندگان مجلس انگلیس، گفت که این شرکت انگلیسی هم اکنون تنها 25 تا 30 درصد ظرفیت پرواز خود را فعال کرده که این مسئله باعث شده تا به فکر اخراج هزاران نفر از کارمندانش بیفتد.

وی افزود مجبوریم برای عبور از شرایط زمستان اقدامات بسیار جدی در کاهش هزینه‌ها انجام دهیم چرا که ترس از پرواز تمام امیدها برای بازگشت اوضاع به شرایط عادی را نابود کرده است.


کروز ادامه داد تعداد پروازهای کمتر یعنی به تعداد کمتری آدم نیاز است تا خدمات رسانی انجام شود.

مدیرعامل بریتیش ایرویز می‌گوید بحران کرونا بدترین شرایطی است که این شرکت انگلیسی در طول تاریخ 100 ساله خود روبرو شده و ما هنوز در حال تقلا برای نجات خود هستیم.

 

بریتیش ایرویزکروز ادامه داد ما در حال اجرای هر اقدام ممکنی هستیم تا مطمئن شویم می‌توانیم از زمستان پیش رو عبور کنیم.

ما هیچ نشانه‌ای نسبت به بازگشت مسافران نمی‌بینیم. تمام بازخوردهایی که می‌گیریم هنوز نشان دهنده روند آهسته بهبود اوضاع است.

بریتیش ایرویز به خاطر اخراج 13 هزار نفر از کارمندان و تغییر در قرارداد بسیاری دیگر از کارمندان که باقی مانده‌اند به شدت از سوی مقامات دولتی و اتحادیه‌های کارگری مورد انتقاد قرار گرفته است.

این شرکت می‌گوید راه دیگری نداشته چرا که برای فعالیت خود روزانه 20 میلیون پوند باید هزینه کند و شرکت مادر آن با مشکلات مالی جدی مواجه است.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!