شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۰:۰۷ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
385 خدمه دیگر هواپیماهای نیوزلند اخراج می شوند!
۱۰:۰۷ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
اجاره خودرو

385 خدمه دیگر هواپیماهای نیوزلند اخراج می شوند!

ایر نیوزلند از برنامه خود برای اخراج 385 نفر دیگر از خدمه هواپیماهای این شرکت به دلیل نبود پروازهای بین المللی خبر می دهد.

به گزارش پرشین خودرو، خطوط هوایی "ایر نیوزلند" روز چهارشنبه از برنامه خود برای اخراج 385 نفر دیگر از خدمه هواپیماهای خود به دلیل عدم پروازهای بین المللی خبرداد که با احتساب آنها تعداد نیروهای تعدیل شده در پی بحران کرونا به حدود 37 درصد از نیروی کار این شرکت خواهد رسید.

این رقم بالاتر از میزان تعدیل نیرو در شرکت هواپیمایی کانتاس استرالیاست که حدود 30 درصد از کارکنان خود را اخراج کرده است و همچنین بالاتر از خطوط هوایی سنگاپور که حدود 20 درصد کارکنان خود را تعدیل کرده است.

ایرنیوزلند در بیانیه ای اعلام کرد که به دلیل کاهش تقاضا در مسیرهای آمریکای شمالی، به خدمه هواپیمای کمتری احتیاج دارد که باعث شده پروازهای برگشتی به لس آنجلس را از روزی یک بار به سه پرواز در هفته کاهش دهد و پروازهای سانفرانسیسکو را فقط به حمل بار اختصاص دهد.

به گزارش رویترز، سخنگوی این شرکت هواپیمایی گفت: در آینده نزدیک، ما در حدود 385 خدمه هواپیماهای پهن پیکر بیشتر از آنچه نیاز داریم، خواهیم داشت.

وی افزود: هر تصمیمی که بگیریم با مشورت با افراد خود و اتحادیه های کارگری خواهد بود و اخراج کارکنان به عنوان آخرین راه چاره اتخاذ خواهد شد.

ایر نیوزلند از اظهارنظر در مورد زمان تعدیل نیروی برنامه ریزی شده خودداری کرد. این شرکت هواپیمایی قبل از آخرین پیشنهاد برای کاهش خدمه هواپیماها، کاهش 4000 نفر از کارکنان خود را اعلام کرده بود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!