یكشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
علت وقوع ۴۵ درصد تصادف‌های تهران چیست؟
۰۹:۳۵ | ۱۳۹۹/۰۶/۲۹
اجاره خودرو

علت وقوع ۴۵ درصد تصادف‌های تهران چیست؟

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران گفت: ۴۵ درصد از تصادفات به علت عدم توجه به جلو و‌ رعایت نکردن فاصله طولی مجاز بین خودروها رخ می‌دهد.

به گزارش پرشین خودرو، معاون آموزش و فرهنگ‌ ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ‌تهران بزرگ از نگرانی پلیس در خصوص عدم رعایت فاصله طولی بین خودروها و آمار بالای تصادفات در این مورد خبر داد.


سرهنگ علی همه خانی رعایت فاصله حین رانندگی را مهم برشمرد و گفت: اگر در رانندگی ‌فاصله ‌خودرو با خودروی جلویی حفظ نشود می‌تواند موجب خسارت و جرح و فوت شده و یک عمر پشیمانی را بدنبال داشته باشد.


معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب تصریح کرد:‌حدود‌ ۴۵ درصد از تصادفات در سطح شهر تهران مربوط به عدم توجه به جلو و عدم رعایت فاصله طولی است.

 

تصادفوی گفت: خوردن و آشامیدن ، استعمال دخانیات و‌ صحبت با تلفن همراه در رانندگی از جمله مواردی است که تمرکز راننده را در حین رانندگی بهم می‌زند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور فاتب از رانندگان درخواست کرد: ‌در هنگام رانندگی از گوشی تلفن همراه و فضای‌ مجازی استفاده ‌نکنند چرا که یکی از مواردی که می تواند فاصله خودرو‌ با خودوری جلویی را کم کند حواس پرتی است.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!