دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۰۹:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
وضع مسافران مترو در موج سوم کرونا
۰۹:۲۵ | ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
اجاره خودرو

وضع مسافران مترو در موج سوم کرونا

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران گفت: در حال حاضر روزانه بیش از 921 هزار نفر از طریق مترو تهران جابجا می‌شوند و میزان مسافران نسبت به ماه قبل 10 درصد افزایش یافته است.

به گزارش پرشین خودرو، فرنوش نوبخت، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران، درباره آمار مسافران مترو اظهار داشت: در حال حاضر حدود 921 هزار نفر در طول روز از طریق متروی تهران جابجا می‌شوند که آمار مسافران طی دو هفته گذشته و روزهای اخیر نسبت به قبل 10 درصد افزایش یافته است.

وی افزود: حرکت قطارها به موقع و براساس سرفاصله حرکتی مشخص انجام می‌گیرد و در تلاشیم که ساماندهی دستفروشان هر چه بهتر انجام شود.


نوبخت از فعالیت نیروهایی در مترو تحت عنوان «پست بازدید» از واگن‌های مترو خبر داد و گفت: نیروهای «پست بازدید» علاوه بر اینکه از ورود مردان به کابین زنان جلوگیری می‌کند، دستفروشان را نیز به خارج از واگن هدایت کرده تا علاوه بر رضایتمندی مسافران، پروتکل‌های بهداشتی بهتر رعایت شود.


وی با بیان اینکه در حال حاضر خرابی تهویه مترو نداریم، گفت: این موضوع به صورت دقیق مانیتور می‌شود و مطالبه شهروندان در مورد مشکل خرابی تهویه کمتر شده است.

 

مترومدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران بیان داشت: خدمت‌رسانی به شهروندان در متروی تهران با وجود تحریم‌ها و نوسانات ارزی و در واقع با مشکلات اقتصادی انجام می‌گیرد و ما همه تمهیدات را به کار گرفته‌ایم تا رضایتمندی مسافران حاصل شود.

نوبخت اعلام کرد: پروژه اورهال قطارها و پله‌برقی‌ها نیز مدنظر است و علی‌رغم کمبودها کاملاً مترو را سرپا نگه داشته‌ایم.

وی اعلام کرد: پله‌برقی‌های تولید داخل برای مترو ساخته شده و در واقع پله‌برقی‌های جدید همه از نوع داخلی هستند که یک نوع آن پله‌برقی ایستگاه امام حسین(ع) است.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
متروکرونا
نظر بینندگان
!
!
!