پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
ایران خودرو 18 و سایپا 7 هزار خودرو ماهانه فروش فوق العاده دارد
۱۱:۰۱ | ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
اجاره خودرو
اعلام سهم فروش فوق العاده هر یک از خودروسازان؛

ایران خودرو 18 و سایپا 7 هزار خودرو ماهانه فروش فوق العاده دارد

ایران خودرو و سایپا به ترتیب ماهانه 18 هزار دستگاه و هفت هزار دستگاه خودرو در قالب فروش فوق العاده اینترنتی با زمان تحویل حداکثر سه ماه تا پایان سال به متقاضیان عرضه خواهند کرد.

به گزارش پرشین خودرو، مهدی صادقی نیارکی معاون امور صنایع وزارت صنعت، با معدن و تجارت، بیان این مطلب گفت: این طرح در راستای اجرای مصوبات کمیته خودرو و به منظور مدیریت بازار و افزایش عرضه خودرو انجام خواهد شد.

وی همچنین تصریح کرد: خودروسازان 40 درصد از تولیدات خود را به طرح های جدید فروش و 60 درصد را به انجام تعهدات قبلی خود اختصاص خواهند داد.

معاون امور صنایع وزارت صمت با تاکید بر ضرورت فروش اموال و املاک غیر مولد و مازاد شرکت‌های خودروساز گفت: منابع مالی حاصل از فروش این اموال باید صرف پروژه های ساخت داخل و داخلی سازی قطعات مورد نیاز بشود.

صادقی نیارکی تصریح کرد: واردات قطعاتی که ساخت داخل می شوند، مشمول محدودیت واردات می شوند تا تمایل به سمت داخلی‌سازی قطعات افزایش یابد.

وی گفت: تولید قطعات اصلی که هنوز ارزبری دارند در قالب پروژه های ملی و حمایت بانک های عامل و بانک مرکزی می بایست به سمت داخلی‌سازی برود.
 

کمیته خودرو


تشکیل کمیته ای در ایدرو برای رصد برنامه های ساخت داخل

معاون امور صنایع وزارت صمت گفت: کمیته ای در ایدرو با حضور معاونت طرح و برنامه وزارت متبوع و سایر ذینغعان برای رصد برنامه های ساخت داخل و هماهنگی برای تامین تسهیلات مورد نیاز می بایست تشکیل شود.

وی در ادامه با اعلام اینکه برگزاری میزهای ساخت با رعایت پروتکل های بهداشتی از سر گرفته شد، خاطرنشان کرد: اولین میز در حوزه پتروشیمی خواهد بود و میزهای بعدی به ترتیب در صنعت لوازم خانگی و خودرو برگزار می شود.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!