دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۶ | ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
پیشرفت قطعه‌ی 10 راه‌آهن بوشهر-شیراز
۱۱:۲۶ | ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
اجاره خودرو

پیشرفت قطعه‌ی 10 راه‌آهن بوشهر-شیراز

قطعه ی ۱۰ راه آهن بوشهر-شیراز-عسلویه سخت ترین قطعه است که بیش از ۲۵ کیلومتر طول و حدود ۵.۵ کیلومتر مجموع تونل ها و پل های آن است.

به گزارش پرشین خودرو، مهرداد ستوده در بازدید از قطعه ۱۰ راه‌آهن بوشهر-شیراز در جمع خبرنگاران گفت: در بازدید سال گذشته همزمان با دهه فجر، این قطعه در مجموع ۵ درصد پیشرفت داشت و امروز بعد از گذشت حدود هفت ماه پیشرفت فیزیکی پروژه به ۲۵ درصد رسیده است که در این حجم پروژه اتفاق بسیار خوبی است و نشان می دهد با وجود مشکلات مالی موجود، پیمانکار، اداره کل راه و شهرسازی و همکارانشان همّت کرده و پروژه را فعال نگه داشته اند.

وی ادامه داد: اعتبار پروژه برای این قطعه با تعدیل به حدود ۴۰۰ الی ۵۰۰ میلیارد تومان می رسد که البته تغییرات آن در میانه کار مشخص می شود.

این مسئول با بیان اینکه رسانه ها پل ارتباطی میان مردم و مسئولان هستند، گفت: در استانداری و به ویژه حوزه‌ عمرانی خود را موظف به پاسخگویی به مردم و رسانه‌ها می دانیم.


معاون عمرانی استاندار بوشهر از تصویب دستورالعمل اجرایی انتصاب مشاور رسانه ای برای مدیران با تایید خانه مطبوعات استان خبر داد و گفت: به زودی این دستورالعمل ابلاغ می‌شود که به موجب آن مدیران دستگاه های اجرایی بایست طی دو هفته مشاور رسانه ای خود را از میان اهالی رسانه –مورد تایید خانه مطبوعات استان- انتخاب و معرفی نمایند.


ستوده با اشاره به موضوع الزام پیوست رسانه‌ای برای پروژه‌ها اظهار کرد: روز آینده دستورالعمل این موضوع نیز به تمام دستگاه ها ابلاغ می شود و طی آن هر پروژه ای که تعریف می شود مبلغی از از پیمان در یک ردیف خاص برای اطلاع رسانی و کارهای فرهنگی موردنیاز با محوریت رسانه ها اختصاص می یابد و از این جهت دیگر از باب اطلاع رسانی پروژه ها مشکلی وجود نخواهد داشت.

منبع: ایسنا
 

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!