شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۴۷ | ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
تردد موتورسیکلت درون پارک‌ها خطرناک است
۱۱:۴۷ | ۱۳۹۹/۰۶/۳۰
اجاره خودرو

تردد موتورسیکلت درون پارک‌ها خطرناک است

عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: متأسفانه شاهد تردد موتورسیکلت درون پارک ها هستیم که این موضوع امنیت مردم و شهروندان را به خطر می اندازد.

به گزارش پرشین خودرو، حجت نظری عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر به نحوه تردد موتور سیکلت ها در پارک ها و بوستانها تذکر داده و گفت: مشکلی که بارها و بارها از سوی مردم به بنده منتقل شده و من سعی کرده‌ بودم تا به شکل تذکر موردی به مسئولان مربوطه آن را حل و فصل کنم مسئله ورود موتورسیکلت به پارک است اما گویا این مسئله به معضلی بدل شده که مختص به یک یا دو پارک نیست.

وی ادامه داد: شهروندان بسیاری از تردد موتورسیکلت در پارک‌ها و بوستان‌های شهری گلایه دارند و عجیب‌تر آنکه درصد قابل توجهی از این موتورسیکلت‌ها، نه موتورسیکلت متعلق به شهروندان بلکه موتورهای مربوط به متصدیان و نگهبانان پارک است که بعضا به شکل بدی هم اقدام به راندن این وسیله می‌کنند.


نظری گفت: من البته منکر ضرورت استفاده از موتورسیکلت برای مواقع ضروری و تامین امنیت در پارک نیستم، اما هیچ ضرورتی ندارد که نگهبانان پارک‌ها و مسئولان مربوطه بخواهند با موتورسیکلت در محوطه داخلی بوستان‌ها گشت‌زنی کنند، چه برسد به اینکه بخواهند با سرعتی نامناسب نیز درون پارک‌ها تردد کنند.

 

موتورسیکلت


عضو شورای اسلامی شهر تهران خاطرنشان کرد: قطعا می‌دانید که این اقدام سلامت روانی و همین‌طور ایمنی شهروندان و به خصوص زنان و کودکانی را که برای ورزش و تفریح به پارک آمده‌اند مختل می‌کند.

وی ادامه داد: شهردار تهران که خود شهروندان را به استفاده از دوچرخه تشویق می‌کند، چگونه هنوز نتوانسته زیرمجموعه خود را برای حفظ جان و امنیت خاطر شهروندان مجاب کند که به‌جای موتورسیکلت، از دوچرخه برای تردد در پارک‌ها استفاده کنند؟!

نظری گفت: در همین راستا از سازمان بوستان‌ها و فضای سبز شهرداری تهران می‌خواهم که ضمن اتخاذ تدابیر سخت‌گیرانه‌تر برای ورود و تردد موتورسیکلت در پارک‌ها ترتیبی اتخاذ شود که متصدیان و نگهبانان برای تردد در پارک‌ها از موتورسیکلت استفاده نکنند.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
برچسب ها:
موتورسیکلتپارک
نظر بینندگان
!
!
!