جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۴:۲۶ | ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
اخراجی‌های هواپیمایی لوفت‌هانزا بیش از 22هزار نفر است
۱۴:۲۶ | ۱۳۹۹/۰۷/۰۱
اجاره خودرو

اخراجی‌های هواپیمایی لوفت‌هانزا بیش از 22هزار نفر است

شرکت هواپیمای لوفت‌هانزای آلمان اعلام کرد که با توجه به پیش‌بینی آینده تیره و تار برای صنعت حمل و نقل هوایی جهان ناشی از تبعات شیوع ویروس کرونا قصد دارد بیشتر از 22 هزار نفری که قبلا اعلام کرده بود تعدیل نیرو داشته باشد.

به گزارش پرشین خودرو، شرکت هواپیمای لوفت‌هانزای آلمان اعلام کرد که تعداد اخراجی‌های این شرکت ناشی از شرایط پیش آمده به خاطر شیوع ویروس کرونا بیشتر از 22 هزار نفری خواهد بود که قبلا اعلام کرده بود.


این شرکت در بیانیه‌ای اعلام کرد تعداد 22 هزار نفر مازاد نیرویی که قبلا اعلام شده بود در قالب تغییر ساختار تعهدات مالی این شرکت افزایش خواهد یافت.


در این بیانیه آمده است با توجه به شرایط بازار تغییراتی در زمینه تعداد کارمندان تمام وقت با توجه به میزان نیاز انجام خواهد شد.

 

لوفت‌هانزالوفت‌هانزا همچنین اعلام کرده است که قصد دارد با توجه به ضرر 500 میلیون یورویی ماهانه در شرایط کنونی برای این شرکت تعداد بیشتری از هواپیماهای خود را کنار بگذارد.

این شرکت می‌گوید با توجه به تداوم روند همه گیری کرونا و کاهش شدید تقاضا برای مسافرت‌های هوایی ناشی از این روند انتظار می‌رود تقاضا برای مسافرت‌های هوایی در فصل زمستان کمتر از چیزی باشد که پیشتر انتظار می‌رفت.

شرکت لوفت‌هانزا می‌گوید قصد دارد تا سال 2025 ،150 فروند هواپیما را از ناوگان خود خارج کند.

منبع: فارس

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!