شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۱۱:۲۴ | ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
افزایش تعداد طرح‌های صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری خارجی
۱۱:۲۴ | ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
اجاره خودرو

افزایش تعداد طرح‌های صنعتی و معدنی با سرمایه‌گذاری خارجی

معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت تعداد طرح های صنعتی، معدنی و تجاری مصوب در هیات سرمایه‌گذاری خارجی در 5 ماهه اول سال 99 را 49 مورد اعلام کرد که نشان دهنده افزایش 32.4 درصدی این شاخص در سال جهش تولید است.

به گزارش پرشین خودرو، بنابراین گزارش و در این مدت حجم سرمایه گذاری خارجی بالغ بر 850 میلیون دلار بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 37.4 درصدی را ثبت نموده است.


در آمار منتشر شده از سوی معاونت طرح و برنامه وزارت صمت در 5 ماهه اول سال ۹۹، تعداد اشتغال پیش بینی شده جواز های تاسیس صادره 322 هزار 371 نفر بوده و افزایش 29.4 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل ثبت نموده است.


در این مدت تعداد اشتغال مستقیم پروانه های بهره برداری صنعتی صادره 41 هزار و 858 نفر با رشد 3.7 درصدی همراه بوده است و پروانه های بهره برداری حوزه معدن با 2 هزار و 227 نفر رشد 4.5 درصدی داشته است.

طبق اعلام معاونت طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت میزان سرمایه گذاری پیش بینی شده جوازهای تأسیس صادره در 5 ماهه اول امسال بالغ بر یک میلیون و 760 میلیارد ریال بوده و رشد 31.5 درصدی را ثبت نموده است.

همچنین میزان سرمایه گذاری محقق شده پروانه های بهره برداری صادره در این مدت 326 هزار میلیارد ریال و افزایش 69.9 درصدی داشته است

بنابراین گزارش در 5 ماهه اول سال ۹۹ هزینه عملیات اکتشاف گواهی های کشف معدنی با حدود 409 میلیارد ریال رشد 61.5 درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می دهد.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!