شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
پرشین خودرو
۲۰:۴۱ | ۱۳۹۹/۰۷/۰۵
مدیرعامل جدید چرخشگر، بدون تشریفات به تبریز رفت
۲۰:۴۱ | ۱۳۹۹/۰۷/۰۵
اجاره خودرو
/گزارش خبری/

مدیرعامل جدید چرخشگر، بدون تشریفات به تبریز رفت

مدیرعامل جدید، بی‌تکلف و بدون هیچ تشریفاتی وارد شرکت چرخشگر تبریز شد. بدون اطلاع قبلی و پیاده، از تمام شرکت بازدید کرد و پای درددل کارکنان و کارگران نشست.

به گزارش پرشین خودرو، این روزها و به مناسبت بزرگداشت هفته دفاع مقدس، شاهد تصاویری از جهادگران هشت سال دفاع مقدس هستیم که در و دیوار شهر را آذین بسته و با یادآوری بزرگمردان آن دوره، به ما یادآوری می‏کنند که مردانی هم هنوز هستند در صنوف و مشاغل مختلف، که در سنگر اقتصاد، تولید یا ارائه خدمات به مردم، راه رزمندگان غیور ایران اسلامی را ادامه می‌‏دهند و یاد مدیران جهادی دهه شصت را در عمل، زنده می‌‏کنند.

حسن کریمی سنجری که روز پنجشنبه گذشته، حکم مدیریت عامل شرکت چرخشگر تبریز را از مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو دیزل گرفته بود، امروز بدون اطلاع قبلی وارد شهر تبریز و شرکت چرخشگر شد تا بدون هیچ تشریفات و مانعی، مسائل و وضعیت این شرکت را بررسی کند. وی به هیچکس اجازه نداد تا در کنارش وارد شرکت یا خطوط تولید شود و به تنهایی و با پای پیاده، کارخانه معظم چرخشگر را بازدید کرد.

در این بازدید سرزده اما جهادی، کارگران و حتی برخی مدیران شرکت چرخشگر از حضور مدیرعامل، در محل کارشان ابراز شگفتی کردند و بدون هیچ مانع یا پرده‌‏پوشی، به بیان نظرات، پیشنهادها، مشکلات و مسائل خود پرداختند. پس از این بازدید که بیش از پنج ساعت به طول انجامید، مهندس کریمی رسماً سکان هدایت چرخشگر را در دست گرفت.

مهندس سنجری که سالهاست مقالات و یادداشت‏های علمی او درباره صنعت خودرو کشور، مرجع مدیران، اقتصاددانان، تصمیم‌‏گیران و حتی علاقمندان این صنعت است، متولد سال ۱۳۵۱ است و عضویت در کمیته فنی وزارت کشور، ریاست هیأت مدیره شرکت اپکو، مشاورت رئیس سازمان شهرداری‏های کل کشور و مدیریت زنجیره تأمین گروه صنعتی ایران خودرو دیزل را در کارنامه دارد.

وی همچنین فارغ التحصیل دانشگاه علم و صنعت است و پیش از مدیریت بر زنجیره تأمین، ریاست اداره سفارشات، عضویت کمیسیون معاملات و مدیریت کل کنترل تولید شرکت ایران خودرو دیزل را برعهده داشته است.

کریمی سنجری جانشین رجب عباسیان شد که عضو هیأت مدیره و یکسال گذشته را مدیرعامل شرکت چرخشگر بوده است.

چندی است با بالاگرفتن دشمنی آمریکا و فشرده‌‏تر شدن کمربند تحریم‏ها، مدیران شرکتها و بنگاه‏های کسب و کار، خصوصاً شرکت‏های بزرگ تولیدی، بیش از پیش به استفاده از مدیران جهادی و توجه به الگوهای اقتصاد مقاومتی که امسال نیز مورد تأکید دوباره رهبر معظم انقلاب اسلامی قرار گرفت، روی آورده و در عمل سعی می‌‏کنند تا با استفاده از مدیران دانشی با سابقه کارشناسی و پرهیز از انتخاب‌های سیاسی و تصمیم‏گیری‌‏های حزبی و مینی‌‏بوسی، صنعت خود را از رکود و فرسایش نجات دهند. کارشناسانی که پیش از این، در رده‏‌های مختلف سازمان خود مشغول به فعالیت بوده‌‏اند و علاوه بر اِشراف کامل و ریزبینانه به فرآیند کسب و کار و تولید، مشکلات و موانع را خوب می‌‏شناسند و می‌‏توانند با ارتباطات و تعاملات انسانی عالی با بدنه تولید، چرخ‏های سازمان و حتی صنعت را به گردش درآورده، مسیر جهش تولید را هموار کنند.

اجاره ماشین عروس
نظر بینندگان
!
!
!